Chcesz rozpocząć zmiany samodzielnie?

Sprawdź moją ofertę kursów online, podręczników z ćwiczeniami i nagrań treningów online, dzięki którym skorzystasz z mojego wsparcia bez potrzeby umawiania spotkań. A jeśli jednak preferujesz kontakt indywidualny, możesz zamówić sesję lub pakiet sesji coachingowych.

Kursy, webinary, nagrania

Kurs online "Jak wzmocnić poczucie własnej wartości"

Zapraszam Cię na 6-tygodniowy kurs online Jak wzmocnić poczucie własnej wartości. Następna edycja startuje w marcu 2022. Jeżeli chcesz zapisać się na listę oczekujących, napisz do mnie.

Kurs online "Jak osiągać cele skutecznie i z lekkością"

Masz trudności z osiąganiem swoich celów? Nie możesz sie zebrać, odkładasz na później, a w końcu odpuszczasz? A może mówisz sobie, że powinnaś być konsekwentna i zaczynasz się zmuszać? Zobacz kurs online, dzięki któremu nauczysz się jak wyznaczać cele, aby rzeczywiście je osiągać. I mieć przy tym poczucie, że realizacja celu przychodzi Ci z lekkością.

Kurs samoakceptacji "Przyjmuję siebie w pełni"

Ten piękny, transformujący kurs samoakceptacji  nauczy Cię, jak zgodzić się na siebie taką, jaka jesteś. Dowiesz się jak zaprzestać wewnętrznej walki i cieszyć się z bycia sobą. Zaczniesz dostrzegać swoją wyjątkowość i uwierzysz, że możesz zaakceptować siebie, mimo niedoskonałości

okładka produktu szkolenie asertywność

Nagranie warsztatu “Asertywność. Zacznij żyć w zgodzie ze sobą”

Masz trudności ze stawianiem granic? Wyrażenie własnej opinii jest dla Ciebie wyzwaniem? Nie potrafisz odmawiać i dbać o własne potrzeby, bo obawiasz się, że ktoś mógłby Cię nazwać egoistką? Polecam nagranie warsztatu o kobiecej asertywności. 

Nagranie webinaru "Jak przestać zabiegać o sympatię innych"

Wciąż zabiegasz o sympatię innych, bo wydaje Ci się, że gdy ją uzyskasz będziesz bardziej wartościowa? Odbierz dostęp do nagrania webinaru i dowiedz się, jak poczuć się wartościową, bez nadskakiwania innym.

Nagranie warsztatu "Jak wzmocnić zaufanie do siebie"

Trudno Ci zaufać sobie? Nie słyszysz głosu własnej intuicji, idziesz za tym, co doradzają inni, a potem masz poczucie, że to nie Twoja bajka? Polecam nagranie warsztatu. Odbierz dostęp, obejrzyj i poznaj 8 sposobów na wzmocnienie zaufania do siebie. 

3 kroki do autentycznego życia

Ten produkt, wideo + workbook z ćwiczeniami praktycznymi, nauczy Cię, jak być bardziej autentyczną i asertywną w trzech krokach, dzięki czemu w końcu zadbasz o siebie, przestaniesz mówić “muszę”, “należy” i nauczysz się wyrażać swoje potrzeby, zamiast spełniać wiecznie oczekiwania innych.

Praca indywidualna, pakiety sesji

Czujesz, że jednak potrzebujesz mojego osobistego wsparcia? Sprawdź pakiety sesji indywidualnych i wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Książka "Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie"

Pierwszy krok do doceniania siebie? Zrób go z moją książką! Dowiedz się, jak wyeliminować błędne strategie zabiegania o uznanie innych i poczuć się wartościową, budując serdeczną relację ze sobą, pełną miłości i szacunku.  

Nie jesteś jeszcze gotowa? To nic, pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter lub zaobserwuj mnie w social media.