Chcesz rozpocząć zmiany samodzielnie?

Sprawdź moją ofertę kursów online, podręczników z ćwiczeniami i nagrań treningów online, dzięki którym skorzystasz z mojego wsparcia bez potrzeby umawiania spotkań. A jeśli jednak preferujesz kontakt indywidualny, możesz zamówić sesję lub pakiet sesji coachingowych.

Kursy, webinary, nagrania

Kurs online "Jesteś wartościowa! Uwierz w siebie i działaj"

Potrzebujesz więcej pewności siebie? Chcesz poczuć się w końcu wystaczająco dobra? Pragniesz uwierzyć we własne możliwości i odważnie działać? Piąta edycja 6-tygodniowego kursu online, który może odmienić Twoje życie, rusza jesienią 2021. 

Mini kurs online "Wytyczaj i realizuj cele w zgodzie ze sobą"

Wydaje Ci się, że to niemożliwe, aby w końcu Ci się udało osiągać to, o czym marzysz? Zobacz kurs online, dzięki któremu nauczysz się jak wyznaczać cele, aby rzeczywiście je osiągać. I mieć przy tym poczucie, że realizacja celu przychodzi Ci z lekkością.

Kurs samoakceptacji "Przyjmuję siebie w pełni"

Ten piękny i mocno transformujący 14-dniowy kurs samoakceptacji  nauczy Cię, jak zgodzić się na siebie taką, jaka jesteś. Dowiesz się jak zaprzestać wewnętrznej walki i cieszyć się z bycia sobą. Zaczniesz dostrzegać swoją wyjątkowość i uwierzysz, że możesz zaakceptować siebie, mimo niedoskonałości. Najbliższa edycja kursu rusza 17 maja 2021. 

Nagranie webinaru "Jak przestać zabiegać o sympatię innych"

Wciąż zabiegasz o sympatię innych, bo wydaje Ci się, że gdy ją uzyskasz będziesz bardziej wartościowa? Obejrzyj nagranie webinaru i dowiedz się, jak poczuć się wartościową, bez nadskakiwania innym.

3 kroki do autentycznego życia

Ten produkt, wideo + workbook z ćwiczeniami praktycznymi, nauczy Cię, jak być bardziej autentyczną i asertywną w trzech krokach, dzięki czemu w końcu zadbasz o siebie, przestaniesz mówić “muszę”, “należy” i nauczysz się wyrażać swoje potrzeby, zamiast spełniać wiecznie oczekiwania innych.

Praca indywidualna, pakiety sesji

Czujesz, że jednak potrzebujesz mojego osobistego wsparcia? Sprawdź pakiety sesji indywidualnych i wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Książka "Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie"

Pierwszy krok do doceniania siebie? Zrób go z moją książką! Dowiedz się, jak wyeliminować błędne strategie zabiegania o uznanie innych i poczuć się wartościową, budując serdeczną relację ze sobą, pełną miłości i szacunku.  

Nie jesteś jeszcze gotowa? To nic, pozostańmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter lub zaobserwuj mnie w social media.