Warning: The magic method Delightful_Downloads::__wakeup() must have public visibility in /home/ogrodprz/domains/ogrodprzemian.pl/public_html/wp-content/plugins/delightful-downloads/delightful-downloads.php on line 75

Warning: The magic method Delightful_Downloads_Addon::__wakeup() must have public visibility in /home/ogrodprz/domains/ogrodprzemian.pl/public_html/wp-content/plugins/delightful-downloads/classes/class-addon.php on line 67
Jak wzmocnić zaufanie do siebie - Ogród Przemian

JAK WZMOCNIĆ ZAUFANIE DO SIEBIE

Chciałabyś nauczyć się słuchać wewnętrznego głosu? Pozbyć się wątpliwości i zaufać własnej intuicji?

 

Masz już dość ciągłych wahań i rozterek, rezygnowania z działania albo podążania za radami ludzi, którzy wiedzą “lepiej”? Chciałabyś umieć wytrwać we własnych decyzjach i nie szukać potwierdzenia u innych?

Jeśli tak, mam dla Ciebie nagranie warsztatu “Jak wzmocnić zaufanie do siebie”, z którego dowiesz się, co robić, by bardziej zaufać sobie i poznasz 8 sposobów na to, jak nauczyć się słuchać swojej wewnętrznej mądrości. Bo to Ty jesteś ekspertką od swojego życia i wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre!

Dowiedz się więcejZamów!

Rozpoznajesz w poniższych zdaniach siebie?

Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu. Masz pomysł na to, co zrobić, żeby żyć w zgodzie z samą sobą. Czujesz, że decyzja, którą podejmiesz, spowoduje, że będziesz spełniona, radosna i pozwoli Ci na rozwinięcie skrzydeł. Ale wtedy pojawiają się wątpliwości i umysł podpowiada Ci, że własna intuicja to za mało. Postanawiasz więc szukać potwierdzenia swoich pomysłów u innych ludzi…

Nie wytrzymam już dłużej w tej pracy. Wiem, że chcę odejść, ale jeszcze poradzę się starszej koleżanki.

Czuję, że Paryż jest moim miejscem na ziemi! Chciałabym tam zamieszkać. Ale co na to powiedzą moi rodzice?

Boję się, że podejmę złą decyzję, a wtedy wszyscy wokół stwierdzą “a nie mówiłem…”.

Naprawdę miałam taki szalony pomysł? To na pewno była jakaś chwilowa fanaberia…

Co ja sobie myślałam, kiedy chciałam zakładać firmę? Przecież ci, co znają życie radzili, by znaleźć sobie stałą pracę.

Naucz się ufać sobie

Puść wodze fantazji i wyobraź sobie, że jesteś odważna w działaniu. Że podejmujesz decyzje samodzielnie, nikomu się z nich nie tłumacząc ani nikogo nie prosząc o potwierdzenie. Podążasz bez wyrzutów sumienia za swoją intuicją, robisz to, co jest dla Ciebie wartościowe. Realizujesz własne pragnienia i nie przejmujesz się osobami, które próbują zgasić Twój zapał.

Wiem, jak przytłaczające może być szukanie w każdej sytuacji aprobaty innych i potwierdzenia, że postępujesz prawidłowo.

Przygotowujesz się do dużej zmiany. Czujesz, że będzie to niezła rewolucja, a intuicja podpowiada Ci, że podjęłaś najlepszą z możliwych decyzji. Ale pojawia się cień wątpliwości, zastanawiasz się, czy nie powinnaś tego z kimś skonsultować, poszukać porady jakiegoś autorytetu…

 

 

Nie, inni nie wiedzą lepiej, co powinnaś robić. Ty masz tę wiedzę w sobie! I dzięki udziałowi w warsztacie poznasz sposoby na to, jak do tej wiedzy dotrzeć i jak jej zaufać. Zaufanie jest podstawą każdej relacji, również relacji z samą sobą. Jeżeli chcesz być naprawdę blisko siebie, zaufaj sobie.

 

 

 

Czego dokładnie dowiesz się na warsztacie?

Z

Dlaczego zaufanie sobie jest ważnym składnikiem poczucia wartości.

Od dziecka jesteśmy przyzwyczajane do tego, żeby szukać potwierdzenia własnej wartości i własnych słów u innych ludzi. A to nie wpływa pozytywnie na to, jak postrzegamy siebie.

Z

Jak nauczyć się słuchać siebie i ufać sobie.

Opowiem o 3 ważnych krokach, które powinnaś podjąć, żeby nauczyć się rozpoznawania swoich pragnień i podejmowania decyzji w zgodzie z samą sobą.

Z

Co robić, gdy po podjęciu decyzji pojawiają się wątpliwości?

Dowiesz się, jak odróżnić przekaz płynący z serca od podpowiedzi umysłu i jak reagować na wątpliwości, które z pewnością się pojawią.

Moją misją jest wspieranie kobiet w tym, by potrafiły podążać za swoją wewnętrzną mądrością. Za tym głosem, który zna odpowiedź na pytanie: co jest dla mnie dobre?

Aby były odważne i zuchwałe w dążeniu do realizacji swoich planów i marzeń. Aby nie bały się konfrontować swoich pomysłów z rzeczywistością. Aby nie gasiły w sobie energii do działania tylko dlatego, że ktoś ma inny pogląd na ich życie. Wreszcie, aby nie bały się popełniać błędów. Jeśli masz już serdecznie dość swojego strachu, niepewności, trudności w podejmowaniu decyzji – nagranie warsztatu “Jak wzmocnić zaufanie do siebie”, jest dla Ciebie.

 

Po obejrzeniu warsztatu i dzięki praktykowaniu sposobów,
które w nim przedstawiam:

Z

Przestaniesz hamować siebie w realizowaniu swoich pragnień.

Z

Nie dopuścisz do zgaszenia swojego wewnętrznego blasku.

Z

Nauczysz się rozbudzać zaufanie do siebie i robić przestrzeń wewnętrznemu głosowi.

Z

Zaczniesz częściej słuchać siebie i nabierzesz pewności w działaniu

A co najważniejsze, pozwolisz sobie wzrastać, realizując to, co dla Ciebie ważne. Zobaczysz swoją wyjątkowość i pozwolisz swojej własnej mądrości, by przejęła ster Twojego życia. 

 

Nadal nie jesteś pewna, czy zamówić nagranie? 

Przeczytaj, co napisały do mnie uczestniczki warsztatu po jego zakończeniu:

 

 

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska, jestem trenerką, coachem, autorką książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.

Wspieram kobiety, które nie doceniają siebie, w tym, by uwierzyły, że są wartościowe takie, jakie są. By przestały siebie naprawiać i zaczęły odważnie realizować swoje pragnienia!

TO JAK BĘDZIE Z TYM ZAufaniem do siebie?

CHCESZ WRESZCIE uwierzyĆ, ŻE PORADZISZ SOBIE W KAŻDEJ Trudnej SYTUACJI?

Traktować siebie z szacunkiem, życzliwością i troszczyć się o własne potrzeby? Zaakceptować własne emocje i nie podważać swoich słów? Wiedzieć, że robisz wszystko  najlepiej, jak w danym momencie potrafisz?  Pamiętaj, że jesteś ekspertką od swojego życia i wiesz najlepiej, czego potrzebujesz.  Dlatego nie zwlekaj dłużej, kliknij poniżej i zamów nagranie warsztatu.

 

Copyright © 2021 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności