Czujesz, że nie żyjesz w zgodzie ze sobą?

Masz wrażenie, że jakbyś wciąż grała kogoś, kim nie jesteś? Próbujesz zadowolić wszystkich wokół, naginasz się, dopasowujesz, dostosowujesz. Mówisz “tak”, choć myślisz “nie”. Twierdzisz, że nie ma problemu, nawet jak coś Ci nie pasuje. Nie masz odwagi się sprzeciwić, powiedzieć co czujesz, pokazać siebie prawdziwej.

Brak autentyczności odcina nas od samych siebie, od własnych potrzeb, od radości życia. Sprawia, że zaczynamy spełniać oczekiwania wszystkich dookoła, boimy się ujawnić swoje prawdziwe ja, bo wydaje nam się, że „powinnyśmy” być takie, jakimi chcą nas widzieć inni.

Jeżeli masz dosyć życia w ciągłym napięciu i zaprzeczania sobie, i chcesz to zmienić – przedstawiam Ci “3 KROKI DO AUTENTYCZNEGO ŻYCIA”, podręcznik z ćwiczeniami wraz z wideo, który w trzech krokach poprowadzi Cię do bardziej spełnionego i swobodnego życia. 

Co zyskasz dzięki temu produktowi?

Dowiesz się, jakie są trzy podstawowe kroki, które prowadzą do autentycznego życia i poznasz sposoby na wprowadzanie ich w życie.

A ponadto:

 

Odważysz się na więcej

Nauczysz się rozpoznawać sytuacje w których obawiasz się być sobą i dzięki zawartym w programie ćwiczeniom krok po kroku będziesz odważać się na więcej. 

R

Zwiększysz pewność siebie

…i będziesz bardziej odważna i sprawcza, dzięki czemu zaczniesz skuteczniej realizować swoje cele.

Poprawisz swój wizerunek

w swoich własnych oczach i w oczach innych, bo otoczenie zacznie postrzegać Cię jako osobę spójną i godną zaufania.

NAD CZYM DOKŁADNIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ W POSZCZEGÓLNYCH KROKACH?

KROK 1 Poznasz siebie

Jak możesz być autentyczna, jeżeli nie znasz siebie? Chcę być autentyczna, czyli jaka? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, w tej części będziesz przyglądać się sobie i kontaktować się ze sobą prawdziwą. Odkrywać (być może na nowo) swoje wartości, przekonania, pragnienia. Patrzeć na to, jak wygląda Twoje życie, jaka jesteś, do czego dążysz i jaka chciałabyś być.

KROK 2 Weźmiesz odpowiedzialność

W drugiej części będziesz odkrywać, kiedy nie zachowujesz się w zgodzie ze sobą – czyli taką jaką odkryłaś w pierwszej części. Będziesz uświadamiać sobie swoje mechanizmy obronne: usprawiedliwienia, jakie produkuje Twój umysł, racjonalizacje. Sprawdzisz, jak reagujesz na krytykę i jak zachowujesz się w sytuacjach, gdy coś nie dzieje się tak, jakbyś chciała.

KROK 3 Zaczniesz być sobą

W trzeciej części zaczniesz wprowadzać w życie to, czego się dotąd nauczyłaś. Zaczniesz ćwiczyć uważność, umiejętność kontaktowania się ze swoim ciałem. Zaczniesz zyskiwać świadomość swoich reakcje i nawyków i będziesz zmieniać je na bardziej zgodne z Tobą, co pozwoli Ci odczuwać w Twoim życiu coraz większą spójność.

Chcesz żyć na 100 procent i odważnie realizować swoje pragnienia?

kliknij poniżej!

Zamów teraz!

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska i uczę kobiety jak doceniać własną wartość. Pomagam im uwierzyć, że są wartościowe, przestać zabiegać o akceptację innych i odważnie realizować własne pragnienia.

Ten produkt, składający się z wideo i podręcznika z ćwiczeniami nauczy Cię w trzech krokach, jak być bardziej autentyczną.

Jeśli więc…
– nadużywasz słów „muszę”, „powinnam”, „trzeba”, „należy”
– spełniasz oczekiwania wszystkich, ignorując swoje potrzeby i udając sama przed sobą, że to jest OK
– zaprzeczasz sobie, swoim uczuciom, przytakując, zgadzając się i przemilczając własne zdanie
– obawiasz się mówić co myślisz i czujesz, w obawie, że otoczenie Cię odrzuci, nie zaakceptuje, skrytykuje
– czujesz, ze Twoje życie jest ciągłym zmaganiem, które kosztuje Cię mnóstwo energii

To nie czekaj dłużej i sięgnij po pomoc już teraz!

Przekonaj się, jak żyć bardziej autentycznie i zacząć realizować swoje cele bez obaw!

Zamów kurs (wideo + workbook z ćwiczeniami), dzięki któremu w 3 prostych krokach nauczysz się, jak być bardziej autentyczną.

Ⓒ Małgorzata Trzaskowska 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. Zamawiając produkty ze sklepu, akceptujesz politykę prywatności