PRAcujesz nad sobą, ale wciąż nie potrafisz siebie zaakceptowaĆ?

Chciałabyś mieć więcej spokoju, odwagi, luzu, radości z bycia sobą? Czuć, że możesz być taka, jaka jesteś i czerpać z tego siłę?

Przedstawiam Ci 14-dniowy kurs samoakceptacji “Przyjmuję siebie w pełni“, dzięki któremu dowiesz się, co robić, by ukochać siebie i zgodzić się na siebie taką, jaką jesteś. I ruszyć z miejsca w każdym obszarze życia!

ZACZYNAMY 17.05.2021

Dowiedz się więcejZamów!

Co czujesz, gdy to czytasz?

Czy wygląda to dla Ciebie znajomo?

Jesteś dla siebie wymagająca i surowa. Ile byś nad sobą nie pracowała, i tak uważasz, że to za mało i że nie jesteś wystarczająco dobra

Świadomość własnych niedoskonałości i popełnionych w przeszłości błędów skutecznie odbiera Ci pewność siebie

Nie pozwalasz sobie odczuwać trudnych emocji ani tym bardziej ich okazywać, bo wydaje Ci się, że to coś niestosownego

Krytykujesz siebie, przejmujesz się opiniami innych i masz poczucie, że powinnaś dopasować się do ich standardów

Nie akceptujesz swojego ciała, nie potrafisz się cieszyć sobą i z niechęcią patrzysz w lustro

 

Wyobraź sobie, że może być inaczej!

Wyobraź sobie, że zgadzasz się na siebie taką, jaką jesteś. Masz w sobie odwagę do życia w zgodzie ze sobą. Masz spokój, wynikający z głębokiego poczucia, że jesteś wystarczająca, mimo własnych niedoskonałości. Masz luz i radość bycia sobą, bez “napinki”, kontrolowania się i dostosowywania do czyichś oczekiwań. Potrafisz cieszyć się każdą częścią siebie, kochać swoje ciało i odnosić się do siebie z miłością.

A wszystko dlatego, że zaakceptowałaś siebie.

Jesteś zawsze po swojej stronie. Jesteś swoim sprzymierzeńcem.

 

Bo wiesz, że masz prawo być taka, jaka jesteś.

Bo zgadzasz się na siebie zawsze, nawet wtedy gdy widzisz w sobie coś, co Ci się nie podoba.

Bo traktujesz siebie z szacunkiem, troską, życzliwością i miłością.

Bo uświadamiasz sobie własną wyjątkowość.

 

Tak może być… A jednak

czujesz, że to nie takie proste.

Bo jak tu siebie lubić i akceptować, gdy masz świadomość swoich niedoskonałości? Jak tu kochać siebie, jeżeli czasem jesteś sfrustrowana, leniwa albo złośliwa? Jak zgodzić się na to, że czujesz gniew, wściekłość albo zazdrość? Jak zaakceptować strach, który nie pozwala Ci działać? Jak powiedzieć sobie, że jesteś piękna, gdy widzisz swój wystający brzuch albo za grube uda?

Wtedy zaczynasz działać. Pracujesz nad sobą intensywnie. Zapisujesz się na siłownię, głodzisz swoje ciało, idziesz na warsztaty z zarządzania emocjami, wyznaczasz cele, próbujesz pokonać strach, wzmacniasz pewność siebie i motywację. Wszystko po to, by w końcu usunąć swoje “braki” i zaakceptować siebie. 

 Tylko, że to tak nie działa! Nie musisz siebie “naprawić”, by móc siebie zaakceptować. Najpierw potrzebujesz siebie zaakceptować taką, jaka jesteś. Właśnie po to, by móc wprowadzić do swojego życia zmiany. Zmiany, które pozwolą Ci poczuć się bardziej spełnioną, sprawczą i szczęśliwą!  

Aha… tylko, jak to zrobić?

 

Dowiesz się tego na kursie “Przyjmuję siebie w pełni” 

 

W ciągu tych 14 dni poprowadzę Cię przez cały proces. Zaczniesz od tego, czym tak naprawdę jest samoakceptacja i dowiesz się, dlaczego tak trudno Ci siebie zaakceptować. Odkryjesz, jaki podświadomy wzorzec za tym stoi i dowiesz się, jak z nim pracować, by wyzwolić się spod jego mocy. 

   Następnie nauczysz się czym jest motywacja z pozycji akceptacji i doświadczysz jej cudownej mocy. Odkryjesz dlaczego samokrytyka nie mogła Cię zmotytować na dłużej i zrozumiesz dlaczego akceptacja siebie jest tak ważna, gdy chcesz wprowadzić do swojego życia trwałe zmiany. Tyle w pierwszym tygodniu.  

A w drugim tygodniu kursu zajmiemy się kolejno najbardziej kluczowymi obszarami, w których brak akceptacji pojawia się najczęściej: ciało, emocje, przeszłość, popełnione błędy, niedoskonałość.

Gdy zrozumiesz, czego w sobie nie akceptujesz, uznasz, że na ten moment tak jest i pozwolisz sobie tego doświadczyć bez oceniania – będziesz w stanie ruszyć z miejsca. Odkryjesz, jak pięknie i lekko możesz żyć, doświadczając swojej wyjątkowości i wprowadzając zmiany z miłością i szacunkiem do siebie samej.

Co otrzymasz w ramach kursu?

każdego dnia kursu od poniedziałku do piątku 45-MINUTOWY MATERIAŁ WIDEO 

każdego dnia kursu od poniedziałku do piątku MATERIAŁ PDF Z ĆWICZENIEM 

w soboty i niedziele NAGRANIE MEDYTACJI

Jeśli wybierzesz opcję ze wsparciem w zamkniętej grupie na FB – dodatkowo 4 spotkania LIVE (poniedziałki i czwartki), podczas których będę odpowiadać na pytania i udzielać dodatkowego wsparcia, a na zakończenie każdego ze spotkań poprowadzę autorską medytację.  

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? 

Dlatego skupmy się na tym, co z jakimi efektami zakończysz kurs:

Z

Zrozumiesz, dlaczego samoakceptacja nie oznacza bierności i jest ważnym krokiem do zmiany

Z

Nauczysz się akceptować w sobie cechy, których dotąd nie lubiłaś i wybaczać błędy popełnione w przeszłości

Z

Dowiesz się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, będziesz potrafiła je przyjąć i dać im uwagę

Z

Przestaniesz walczyć ze sobą, mieć do siebie pretensje i wciąż siebie krytykować

Z

Poczujesz się bardziej komfortowo w swoim ciele, nauczysz się je lubić i akceptować

Z

Odpuścisz dążenie do perfekcji i zaczniesz czuć się dobrze z własną nieidealnością

Z

Nauczysz się radzić sobie z ludźmi, którzy Cię nie akceptują i krytykują

Z

Zaczniesz siebie lubić i coraz częściej będziesz czerpać przyjemność z bycia sobą

 

Po przejściu tego kursu poczujesz, jakbyś zwolniła blokady, które nie pozwalały Ci ruszyć z miejsca! 

Poczujesz, że chcesz stać zawsze po swojej stronie, być swoim sojusznikiem i najlepszą przyjaciółką.

Taką, która nie opuści Cię, gdy coś Ci się nie powiedzie, nie wyśmieje, kiedy płaczesz z powodu porażki i nie będzie patrzeć na Ciebie z pogardą, gdy wpadniesz w złość.

Taką, która zawsze Cię przytuli, wysłucha i wyciągnie pomocną dłoń.

A świadomość, że masz przy sobie kogoś takiego, sprawi, że w końcu sobie odpuścisz.

Przestaniesz wciąż siebie odrzucać, atakować i krytykować, i zaczniesz siebie lubić.

I odważysz się być sobą. Pewną swojej siły, sprawczą, ufającą sobie, czerpiącą radość z autentycznego życia.   

 

Jeszcze nie jesteś zdecydowana?  

SPRAWDŹ, CO O PRACY ZE MNĄ PISAŁY INNE KOBIETY:

 

 

JESTEM INNĄ KOBIETĄ, skończyłam z dokuczaniem sobie

“Przestałam krytykować siebie i nauczyłam się siebie wspierać. (…) Mam lepszą relację ze sobą, potrafię już zaopiekować się sobą, jestem dla siebie dobra. (…) Jestem inną kobietą, taką która przypomniała sobie swoją wartość, którą zawsze miała w sobie. Dziękuję Ci Małgosiu. Jesteś bardzo ciepłą osobą, co w połączeniu z wiedzą, którą przekazałaś, było balsamem na duszę i ciało.

Małgosia

Nauczyłam się, że mam prawo wyznaczać swoje granice!

“Nauczyłam się bardziej siebie akceptować i sobie ufać. Nauczyłam się, że mam prawo wyznaczać swoje granice, mam prawo powiedzieć NIE. Zrozumiałam, że to ja kreuję swoją rzeczywistość. Ja decyduję o sobie i wówczas bardziej siebie szanuję i lubię siebie za to. (…) Rozmowa bardzo dużo mi dała. Poczułam się bezpiecznie, że trafiłam do odpowiedniej osoby, której mogę zaufać. Dziękuję Małgosiu

Alicja Doering

Z osoby nieśmiałej stałam się pewna siebie

“Z osoby nieśmiałej stałam się pewna siebie. Doceniam każdy dzień oraz w końcu kocham siebie taką, jaka jestem. Odczuwam wdzięczność za wszystko, co mnie spotyka. Teraz wiem, jak to jest czerpać z życia i autentyycznie być szczęśliwym. To wszystko zasługa p. Małgorzaty. Jeste i będę jej za to ogromnie wdzięczna”

Anna Rykaczewska

Nabrałam odwagi i Złapałam wiatr w żagle

“Dzięki Małgosi udało mi się pokonać piętrzące się przede mną trudności. Nabrałam odwagi i znów złapałam wiatr w żagle. Nie muszę udowadniać innym swojej wartości i oczekiwać od nich akceptacji. Ufam sobie i podejmuję wszelkie działania, kierując się troską o swoje wnętrze, emocje i umysł. To ja wiem, co jest dla mnie najlepsze, bo uczę się słuchać głosu intuicji .

Katarzyna Winters

Jedno mogę powiedzieć: Zaczynam Żyć!

“Ważne dla mnie było odkrycie ukrytej we mnie małej dziewczynki oraz wielkiej potrzeby bycia w zgodzie z samą sobą. Teraz próbuję siebie nie krytykować, tylko wspierać i staram się być łagodna i
delikatna w traktowaniu siebie. To jednak ważne, aby być dobrym dla
siebie, zwłaszcza w myślach, bo od tego się wszystko zaczyna. Jedno mogę
powiedzieć: zaczynam żyć”

Wioletta M.

ZRZUciłam Ciężar, który nosiłam w sobie od dłuższego czasu

Dzięki pracy z Panią Małgosią zrzuciłam ciężar, który nosiłam w sobie od dłuższego czasu. Czuję się teraz wolnym człowiekiem, mam cel, który chcę zrealizować! Zdobyłam większą pewność siebie w pracy oraz w życiu osobistym. Każda minuta spędzona z Panią Małgosią pokazała mi jakie mam wewnętrzne pokłady. Chcę z nich korzystać i cieszyć się życiem! Polecam każdej kobiecie, która chce zmian w swoim życiu.

Alina

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

…nazywam się MałgosiaTrzaskowska, jestem trenerką samoakceptacji i doceniania siebie, coachem, autorką książki “Jesteś wartościowa!”

Pomagam kobietom w pełni zaakceptować siebie i docenić własną wartość. Wspieram je w tym, by uwierzyły we własną moc i odważnie realizowały swoje pragnienia! Prowadzę kursy online, warsztaty, sesje indywidualne. Spotykam się też z kobietami na wieczorach autorskich, konferencjach i okolicznościowych wystąpieniach. Więcej o mnie możesz przeczytać TUTAJ

Jesteś zdecydowana?

gotowa, by STANĄĆ Po swojej stronie i BYĆ swoim sprzymierzeńcem, cokolwiek by się nie działo?

Jeśli tak, wybierz odpowiedni pakiet – przekieruje Cię do strony zamówienia.

Kurs rozpoczyna się 17 maja 2021.

W tym dniu rano otrzymasz dostęp do materiałów z pierwszego dnia kursu i będziesz mogła obejrzeć pierwszy materiał wideo, a jeżeli wybierzesz opcję z dostępem do zamkniętej grupy na FB, wieczorem spotkamy się na żywo na pierwszym webinarze.

Copyright © 2020 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności