ZABIEGASZ O SYMPATIĘ i uznanie otoczenia?

Zależy Ci na tym, aby ludzie Cię lubili? Robisz różne rzeczy, aby zdobyć ich uznanie, a na końcu odkrywasz, że to nie działa i nie wiesz już o co chodzi?

 

Mam dla Ciebie 65-minutowe nagranie webinaru “Jak przestać zabiegać o sympatię innych i wreszcie docenić siebie”

Podczas webinaru tłumaczę dlaczego ta strategia nie przynosi rezultatów i jak działa podświadomy przekaz, który wysyłasz do ludzi troszcząc się o ich potrzeby, jednocześnie ignorując swoje. Przedstawiam też konkretne sposoby i ćwiczenia, jak wzmocnić poczucie własnej wartości, wyrwać się z przymusu zabiegania i sprawić, że ludzie zaczną Cię cenić i szanować.

Dowiedz się więcejZamów!

Rozpoznajesz w poniższych zdaniach siebie?

Bycie życzliwą i uczynną teoretycznie jest fajne. Pomagasz innym, czynisz dobro, wysyłasz w świat pozytywną energię, licząc że ona do Ciebie wróci… Ale niestety często bywa tak, że bilans jest ujemny.

Chcesz, żeby ludzie Cię lubili, bo wydaje Ci się, że wtedy poczujesz się bardziej wartościowa?

Jesteś uczynna, pomocna, nie masz z niczym problemu, bo myślisz, że wtedy ludzie bardziej Cię docenią?

Robisz wiele dla innych, wyręczasz ich i się nimi opiekujesz, ale nikt jakoś specjalnie tego nie docenia i nie jest wdzięczny?

Wkładasz w bycie pomocną mnóstwo trudu i wysiłku, a w zamian otrzymujesz niewiele albo nic?

Chciałabyś wyrwać się z tego przymusu bycia uczynną i uprzejmą, i sprawić, żeby inni bardziej Cię szanowali, bez Twojego zabiegania o to?

 

Tak! To jest możliwe!

Wyobraź sobie, że potrafisz o siebie dbać. Rozpoznajesz swoje potrzeby i umiesz się o nie zatroszczyć. Gdy ktoś Cię prosi o przysługę, nie odpowiadasz już bezrefleksyjnie: “Nie ma problemu!”, ale podejmujesz świadomą decyzję, po skontaktowaniu się ze sobą i swoimi potrzebami. Ludzie Cię lubią i cenią, mimo że czasem im odmawiasz (naprawdę!). Szanujesz i doceniasz samą siebie i emanujesz tym na zewnątrz.

Wiem, jak frustrujące może być, kiedy bardzo się starasz dla innych i nie dostajesz docenienia.

Zdarza się, że rezygnujesz z czegoś, co dla Ciebie ważne i poświęcasz komuś wolny czas, a ten ktoś nie dość, że nie jest wdzięczny, to jeszcze jakby trochę Cię lekceważy…

 

Dlatego podczas webinaru pokażę Ci, jakie zmiany możesz wprowadzić, aby zacząć wychodzić z tej sytuacji i zyskiwać coraz większy szacunek i docenienie. 

Czego dokładnie się nauczysz?

Z

JAKA JEST PRZYCZYNA PRZYMUSU CIĄGŁEGO ZABIEGANIA?

Zobaczysz na czym polega i jak działa podświadomy mechanizm, który skłania Cię do takich strategii postępowania

Z

JAKIE NEGATYWNE SKUTKI DLA CIEBIE NIOSĄ TWOJE BŁĘDNE STRATEGIE?

Zdasz sobie sprawę, jak to, co robisz wpływa na Twoją relację ze sobą i zrozumiesz, dlaczego nie dostajesz tej sympatii ani szacunku, na których tak bardzo Ci zależy

Z

CO ROBIĆ, ABY WYJŚĆ Z BŁĘDNEGO KOŁA?

Nauczysz się, jakie kroki podejmować, aby zacząć bardziej doceniać własną wartość i sprawić, aby ludzie zobaczyli, że jesteś ważna! I zaczęli traktować Cię z uznaniem i szacunkiem.

 

Moją misją jest wspieranie kobiet w tym, by wierzyły, że są wartościowe.  

Że nie muszą się starać ani rezygnować z siebie zaniedbując swoje potrzeby, po to by dostać od otoczenia potwierdzenie, że są wartościowe. Jeżeli tak właśnie masz, że wciąż obawiasz się komuś odmówić, narazić się albo sprzeciwić, ze strachu, że ten ktoś Cię odrzuci i poczujesz się bezwartościowa – koniecznie obejrzyj nagranie webinaru “Jak przestać zabiegać o sympatię innych i wreszcie docenić siebie”

Uważnie obejrzyj nagranie webinaru, a potem zacznij praktykować ćwiczenia. A już po kilku tygodniach zauważysz efekty:

Z

Przestaniesz automatycznie zgadzać się i mówić "nie ma sprawy", w sytuacji, gdy nie będziesz miała ochoty czegoś zrobić

Z

Nauczysz się bardziej wsłuchiwać w swoje potrzeby i troszczyć się o to, aby były spełnione

Z

Odważysz się odmawiać i odkryjesz, że konsekwencje wcale nie są tak straszne, jak wmawia Ci Twój umysł

Z

Częściej będziesz wybierać siebie i swoje potrzeby zamiast wciąż spełniać oczekiwania otoczenia

I zrozumiesz, że do tego, by czuć się wartościową nie potrzebujesz cudzej akceptacji ani sympatii. Że możesz przestać zabiegać o czyjeś uznanie i zacząć żyć w kontakcie ze sobą, dokonując wyborów najlepszych dla TWOJEGO najwyższego dobra.

 

Nadal nie jesteś pewna, czy zamówić nagranie? 

Przeczytaj, co napisały do mnie uczestniczki webinaru po jego zakończeniu:

 

 

CHĘTNIE SKORZYSTAM Z ĆWICZEŃ!

“Bardzo trafnie i przystępnie  omówiła Pani temat. Sama należę do osób, które mają jeszcze zaniżone poczucie własnej wartości, który to stan sięga okresu dzieciństwa. (…) Cały czas pracuję nad sobą i czuję, że jestem na dobrej drodze, w czym utwierdziłam się po obejrzeniu webinaru. Chętnie skorzystam z ćwiczeń, które zaproponowała Pani podczas wykładu. Bardzo dziękuję za czas poświęcony na przygotowanie i podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Muszę powiedzieć, że wykonuje Pani dobrą robotę:-)”

Jolanta

nie zdawałam sobie sama sprawy jak mało siebie cenię…

“Dziękuję za dzisiejszy przekaz. Nadal siedzę i myślę o tym co powiedziałaś. Nie zdawałam sobie sama sprawy jak mało się cenię, jak zła jestem dla siebie, jak mało dbam i kocham siebie. Zawsze walczyłam o innych, robiłam wszystko, żeby im pomóc, wspierać. Zgubiłam siebie. Mam już odpowiedź na wiele pytań. Będę ćwiczyć i walczyć o siebie dla siebie. Jeszcze raz dziękuję…”

Beata

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska, jestem trenerką, coachem, autorką książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.

Wspieram kobiety, które nie doceniają siebie, w tym, by uwierzyły, że są wartościowe takie, jakie są. By przestały siebie naprawiać i zaczęły odważnie realizować swoje pragnienia!

TO JAK BĘDZIE Z TYM ZASŁUGIWANIEM?

CHCESZ WRESZCIE UWIERZYĆ, ŻE JESTEŚ WARTOŚCIOWA TAKA, JAKA JESTEŚ?

I że nie musisz się naginać, dopasowywać i spełniać cudzych oczekiwań, aby zaskarbić sobie uznanie i szacunek innych? Jesteś godna szacunku, dlatego że jesteś. Niezależnie od czyjejkolwiek akceptacji. Dlatego nie zwlekaj dłużej, kliknij poniżej i zamów nagranie webinaru.

Copyright © 2019 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności