Jak docenić siebie

Zależy Ci na tym, aby ludzie Cię lubili? Robisz różne rzeczy, aby zdobyć ich uznanie, a na końcu odkrywasz, że to nie działa i nie wiesz już o co chodzi?

 

Mam dla Ciebie 65-minutowe nagranie webinaru “Jak przestać zabiegać o sympatię innych i wreszcie docenić siebie”

 

Podczas webinaru tłumaczę dlaczego ta strategia nie przynosi rezultatów i jak działa podświadomy przekaz, który wysyłasz do ludzi troszcząc się o ich potrzeby, jednocześnie ignorując swoje. Przedstawiam też konkretne sposoby i ćwiczenia, jak docenić siebię i wzmocnić poczucie własnej wartości, wyrwać się z przymusu zabiegania i sprawić, że ludzie zaczną Cię cenić i szanować.

Dowiedz się więcejZamów!

Rozpoznajesz w poniższych zdaniach siebie?

Bycie życzliwą i uczynną teoretycznie jest fajne. Pomagasz innym, czynisz dobro, wysyłasz w świat pozytywną energię, licząc że ona do Ciebie wróci… Ale niestety często bywa tak, że bilans jest ujemny.

Chcesz, żeby ludzie Cię lubili, bo wydaje Ci się, że wtedy poczujesz się bardziej wartościowa?

Jesteś uczynna, pomocna, nie masz z niczym problemu, bo myślisz, że wtedy ludzie bardziej Cię docenią?

Robisz wiele dla innych, wyręczasz ich i się nimi opiekujesz, ale nikt jakoś specjalnie tego nie docenia i nie jest wdzięczny?

Wkładasz w bycie pomocną mnóstwo trudu i wysiłku, a w zamian otrzymujesz niewiele albo nic?

Chciałabyś wyrwać się z tego przymusu bycia uczynną i uprzejmą, i sprawić, żeby inni bardziej Cię szanowali, bez Twojego zabiegania o to?

Tak! To jest możliwe!

Wyobraź sobie, że potrafisz o siebie dbać. Rozpoznajesz swoje potrzeby, umiesz się o nie zatroszczyć i wiesz jak docenić siebie. Gdy ktoś Cię prosi o przysługę, nie odpowiadasz już bezrefleksyjnie: “Nie ma problemu!”, ale podejmujesz świadomą decyzję, po skontaktowaniu się ze sobą i swoimi potrzebami. Ludzie Cię lubią i cenią, mimo że czasem im odmawiasz (naprawdę!). Szanujesz i doceniasz samą siebie i emanujesz tym na zewnątrz.

Wiem, jak frustrujące może być, kiedy bardzo się starasz dla innych i nie dostajesz docenienia.

Zdarza się, że rezygnujesz z czegoś, co dla Ciebie ważne i poświęcasz komuś wolny czas, a ten ktoś nie dość, że nie jest wdzięczny, to jeszcze jakby trochę Cię lekceważy…

 

 

Dlatego podczas webinaru pokażę Ci, jakie zmiany możesz wprowadzić, aby zacząć wychodzić z tej sytuacji, jak docenić siebie i zyskiwać coraz większy szacunek i docenienie. 

 

 

Czego dokładnie się nauczysz?

Z

JAKA JEST PRZYCZYNA PRZYMUSU CIĄGŁEGO ZABIEGANIA?

Zobaczysz na czym polega i jak działa podświadomy mechanizm, który skłania Cię do takich strategii postępowania

Z

JAKIE NEGATYWNE SKUTKI DLA CIEBIE NIOSĄ TWOJE BŁĘDNE STRATEGIE?

Zdasz sobie sprawę, jak to, co robisz wpływa na Twoją relację ze sobą i zrozumiesz, dlaczego nie dostajesz tej sympatii ani szacunku, na których tak bardzo Ci zależy

Z

CO ROBIĆ, ABY WYJŚĆ Z BŁĘDNEGO KOŁA?

Nauczysz się, jak docenić siebie, jakie kroki podejmować, aby zacząć bardziej doceniać własną wartość i sprawić, aby ludzie zobaczyli, że jesteś ważna! I zaczęli traktować Cię z uznaniem i szacunkiem.

 

Moją misją jest wspieranie kobiet w tym, by wierzyły, że są wartościowe i wiedziały jak docenić siebie.

Że nie muszą się starać ani rezygnować z siebie zaniedbując swoje potrzeby, po to by dostać od otoczenia potwierdzenie, że są wartościowe. Jeżeli tak właśnie masz, że wciąż obawiasz się komuś odmówić, narazić się albo sprzeciwić, ze strachu, że ten ktoś Cię odrzuci i poczujesz się bezwartościowa – koniecznie obejrzyj nagranie webinaru “Jak przestać zabiegać o sympatię innych i wreszcie docenić siebie”

Uważnie obejrzyj nagranie webinaru, a potem zacznij praktykować ćwiczenia. A już po kilku tygodniach zauważysz efekty:

Z

Przestaniesz automatycznie zgadzać się i mówić “nie ma sprawy”, w sytuacji, gdy nie będziesz miała ochoty czegoś zrobić

Z

Nauczysz się tego, jak docenić siebie, bardziej wsłuchiwać w swoje potrzeby i troszczyć się o to, aby były spełnione

Z

Odważysz się odmawiać i odkryjesz, że konsekwencje wcale nie są tak straszne, jak wmawia Ci Twój umysł

Z

Częściej będziesz wybierać siebie i swoje potrzeby zamiast wciąż spełniać oczekiwania otoczenia

I zrozumiesz, że do tego, by czuć się wartościową nie potrzebujesz cudzej akceptacji ani sympatii. Że możesz przestać zabiegać o czyjeś uznanie i zacząć żyć w kontakcie ze sobą, dokonując wyborów najlepszych dla TWOJEGO najwyższego dobra.

 

Nadal nie jesteś pewna, czy zamówić nagranie? 

Przeczytaj, co napisały do mnie uczestniczki webinaru po jego zakończeniu:

 

 

CHĘTNIE SKORZYSTAM Z ĆWICZEŃ!

“Bardzo trafnie i przystępnie  omówiła Pani temat. Sama należę do osób, które mają jeszcze zaniżone poczucie własnej wartości, który to stan sięga okresu dzieciństwa. (…) Cały czas pracuję nad sobą i czuję, że jestem na dobrej drodze, w czym utwierdziłam się po obejrzeniu webinaru. Chętnie skorzystam z ćwiczeń, które zaproponowała Pani podczas wykładu. Bardzo dziękuję za czas poświęcony na przygotowanie i podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Muszę powiedzieć, że wykonuje Pani dobrą robotę:-)”

Jolanta

nie zdawałam sobie sama sprawy jak mało siebie cenię…

“Dziękuję za dzisiejszy przekaz. Nadal siedzę i myślę o tym co powiedziałaś. Nie zdawałam sobie sama sprawy jak mało się cenię, jak zła jestem dla siebie, jak mało dbam i kocham siebie. Zawsze walczyłam o innych, robiłam wszystko, żeby im pomóc, wspierać. Zgubiłam siebie. Mam już odpowiedź na wiele pytań. Będę ćwiczyć i walczyć o siebie dla siebie. Jeszcze raz dziękuję…”

Beata

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska, jestem trenerką, coachem, autorką książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.

Wspieram kobiety, które nie doceniają siebie, w tym, by uwierzyły, że są wartościowe takie, jakie są. By przestały siebie naprawiać i zaczęły odważnie realizować swoje pragnienia!

Jak docenić samego siebie

Kluczem do spełnienia w życiu jest zbudowanie silnego, stabilnego poczucia własnej wartości. Wzmacnianie w sobie świadomości, że jesteś ważną i wartościową osobą, która ma prawo tutaj być, jest unikalna, wyjątkowa i wyposażona we własne talenty i umiejętności. Ważne jest również docenianie siebie, bo jeżeli Ty sama siebie nie docenisz, nie dostaniesz też docenienia od innych. W nagraniu webinaru „Jak przestać zabiegać o sympatię innych i wreszcie docenić siebie” zawarłam wiele skutecznych, praktycznych wskazówek, które pomogą Ci dostrzec, że jesteś ważna i że Twoje potrzeby też się liczą.

Webinar Doceń siebie - więcej...

Mówię także o tym, jak ważne jest, by kochać i doceniać siebie, zmieniając tym samym swój stosunek do siebie samej, a swoje życie na lepsze. Dowiesz się również, na czym polega prawdziwy szacunek i jak go uzyskać – bez zabiegania o bycie uznaną czy akceptowaną przez innych. Nie zapominaj – jesteś wyjątkowa, wartościowa i należy Ci się szacunek – czy to od partnera, dzieci, pracodawcy czy przyjaciół. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Nie słuchaj wewnętrznego krytyka, który być może podpowiada Ci, że jesteś niewystarczająca! Obiecuję, że po obejrzeniu nagrania webinaru, zdobędziesz większą świadomość swoich niewspierających przekonań i zaczniesz podchodzić do siebie inaczej.

Obecnie wiele osób ma trudności z zaakceptowaniem siebie. Często brakuje nam umiejętności doceniania swoich zalet i możliwości. Zdarza się, że wcale ich nie dostrzegamy, co może przyczynić się do niskiego poczucia własnej wartości, wycofania, problemów w relacjach z ludźmi. Ile razy zdarzyło Ci się robić coś dla kogoś, tylko po to, żeby pokazać się w lepszym świetle? Dawać z siebie 110 procent, tylko po to, by zostać dostrzeżoną? A może rezygnowałaś z własnych planów i kosztem swojego czasu robiłaś coś dla innych, czego oni i tak nie zauważali? Być może zastanawiasz się „co jest ze mną nie tak, że inni nie potrafią docenić moich starań?”, „dlaczego szef w pracy nie dostrzega mojego zaangażowania?”. Takie rozterki z pewnością sprawiają, że poczucie własnej wartości wyraźnie słabnie. Na swojej drodze spotkałam wiele kobiet, które nie wiedziały, jak docenić siebie, jak zatroszczyć się przede wszystkim o własne potrzeby i pragnienia. Jeżeli i Ty do tego grona należysz, a pragniesz w końcu przestać zabiegać o uznanie innych, chcesz być szczęśliwa i pewna własnych możliwości – koniecznie obejrzyj nagranie webinaru. 

Jestem pewna, że docenisz praktyczne ćwiczenia i wskazówki, które w nim przedstawiam. Wiele kobiet wyniosło z niego ogromne korzyści. Jestem przekonana, że również i Ty znajdziesz w nim wartościową wiedzę. Dowiesz się na czym polega prawdziwa asertywność, co pomoże Ci przeciwstawić się osobom, które próbują wykorzystać Twoje możliwości do własnych celów. Moje szkolenie różni się od wielu podobnych nagrań dostępnych w Internecie tym, że znajdziesz w nim same konkrety. Zostało stworzone na podstawie rzeczywistych doświadczeń kobiet, z którymi pracowałam oraz moich własnych przeżyć. Dlatego nie znajdziesz w nim suchej książkowej wiedzy ani gładko brzmiących ogólników. Każde słowo zostało dokładnie przemyślane, dzięki czemu webinar okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Masz wątpliwości? Zapoznaj się z pozytywnymi opiniami kobiet zmieniających swoje życie właśnie dzięki niemu. Nie czekaj – już teraz dowiedz się, jak docenić siebie i skup się na tym, by zacząć dbać również o własne potrzeby. Przekonaj się o sile i wartości, które w Tobie drzemią, doświadczaj szacunku innych, poczuj się ważna oraz doceniana. Obudź w sobie świadomość swoich dotychczasowych ograniczających przekonań i naucz się je transformować, a poczujesz się szanowana i uznawana przez innych, mimo że nie będziesz o to zabiegać.

TO JAK BĘDZIE Z TYM ZASŁUGIWANIEM?

CHCESZ WRESZCIE UWIERZYĆ, ŻE JESTEŚ WARTOŚCIOWA TAKA, JAKA JESTEŚ?

I że nie musisz się naginać, dopasowywać i spełniać cudzych oczekiwań, aby zaskarbić sobie uznanie i szacunek innych? Jesteś godna szacunku, dlatego że jesteś. Niezależnie od czyjejkolwiek akceptacji. Dlatego nie zwlekaj dłużej, kliknij poniżej i zamów nagranie webinaru.

 

Copyright © 2020 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności