Zacznij żyć w zgodzie ze sobą

 

jak żyć w zgodzie ze sobą

„Zacznij żyć w zgodzie ze sobą” to 4-miesięczny indywidualny program coachingowy dla kobiet, które chcą przestać spełniać oczekiwania otoczenia, pragną wiedzieć, jak żyć w zgodzie ze sobą, jak odważnie wyrażać siebie i zacząć wreszcie realizować swoje cele i pragnienia.

Opis programu:

Potrzebujesz zmiany w swoim życiu? Masz poczucie niespełnienia? Chciałabyś realizować swoje cele, ale masz wrażenie, że coś Cię powstrzymuje? Czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie, chciałabyś coś zmienić, ale nie wiesz jak? Chciałabyś zacząć podążać w innym kierunku, zacząć robić w życiu coś innego, ale nie wiesz, co to miałoby być? Masz już dość spełniania oczekiwań innych ludzi i bycia taką, jaką oni chcieliby Ciebie widzieć? Chcesz dowiedzieć się, jak żyć w zgodzie ze sobą i odważnie wyrażać siebie i przestać przejmować się tym, co powie Twoje otoczenie?

Jeżeli na choćby część z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco i chciałabyś wreszcie zacząć żyć w zgodzie ze sobą, ten program pomoże Ci skutecznie wprowadzić zmiany do Twojego życia.

Od czego zaczniesz?

 • przyjrzysz się swojej aktualnej sytuacji, zobaczysz w jakiej rzeczywistości tkwisz
 • rozpoznasz swoje ograniczenia, blokady, zrozumiesz co powoduje opór przed zmianą
 • zobaczysz swoje wzorce i schematy, które sprawiają, że Twoje życie wygląda tak, jak wygląda
 • przyjrzysz się swojej relacji ze sobą i zobaczysz jak traktujesz siebie samą
 • odkryjesz, co jest tak naprawdę dla Ciebie w życiu ważne
 • stworzysz motywującą i inspirującą wizję siebie, wolnej od lęków i ograniczeń oraz Twojej rzeczywistości, takiej jakiej zawsze pragnęłaś

Co zyskasz?

 • uświadomisz sobie, ze to Ty kreujesz swoje życie, zyskasz wpływ na swoją rzeczywistość
 • nauczysz się, jak żyć w zgodzie ze sobą i jak radzić sobie z wewnętrznymi blokadami i podejmować skuteczne działania
 • odkryjesz, że porażka to nie koniec świata, lecz informacja zwrotna o Twoich działaniach
 • uwierzysz, że jesteś wartościową osobą, a opinie innych ludzi będą dla Ciebie tylko ich opiniami
 • dowiesz się, jak sobie radzić z wewnętrznym krytykiem i przetransformujesz ograniczające przekonania
 • zbudujesz ciepłą, karmiącą relację z samą sobą i nauczysz się siebie wspierać
 • nauczysz się doceniać Twoje talenty i mocne strony i odważnie z nich korzystać
 • będziesz umiała planować cele zgodne z Tobą i Twoimi wartościami oraz podejmować konkretne działania, które doprowadzą Cię do ich realizacji

Dodatkowe korzyści z programu

 • uwierzysz w siebie i w swoje możliwości
 • staniesz się bardziej pewna siebie i autentyczna
 • będziesz częściej i bardziej odważnie wyrażać swoje zdanie
 • nauczysz się dostrzegać swoje potrzeby i je komunikować
 • poznasz sposoby na to, aby słuchać bardziej siebie i przestać spełniać oczekiwania innych
 • uwierzysz, że jesteś ważna i przestaniesz stawiać siebie na ostatnim miejscu
 • nauczysz się, jak żyć w zgodzie ze sobą i jak akceptować siebie, pomimo swoich wad i słabości

W programie otrzymasz wartościową merytoryczną wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i dowiesz się, jak żyć w zgodzie ze sobą i najskuteczniej nad sobą pracować. Podzielę się z Tobą sprawdzonymi technikami i praktykami, dzięki którym pogłębisz swoją świadomość i będziesz mogła skutecznie uporać się z wewnętrznymi ograniczeniami. Ćwiczenia, które otrzymasz do realizacji pomiędzy sesjami sprawią, że będziesz cały czas trenować nowe umiejętności, a moje wsparcie i motywacja do pracy spowodują, że nawet w chwilach słabości lub zwątpienia odnajdziesz w sobie siłę, aby iść dalej i z każdym dniem stawać się bardziej świadomą, uważną i pewną siebie.

Program obejmuje:

 • 8 sesji 60-minutowych (2 sesje w miesiącu), odbywających się w gabinecie lub online przez Skype
 • ćwiczenia lub praktyki do realizacji pomiędzy sesjami, stanowiące integralną część procesu coachingowego
 • wsparcie mailowe w trudnych sytuacjach, przez cały czas trwania programu

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE: 2.990,- PLN

Jak żyć w zgodzie ze sobą?

Dopada Cię czasem zniechęcenie? Miewasz negatywne myśli na własny temat? Czujesz, że gdzieś zagubiłaś siebie, że codzienne obowiązki i troski stały się zbyt przytłaczające? Nie wiesz, jak poradzić sobie z narastającym niepokojem, problemami i obawami? Masz wrażenie, że nic Ci się nie udaje? A może nawet myślisz, że jesteś beznadziejna i do niczego się nie nadajesz? Jeżeli coraz częściej nachodzą Cię wątpliwości, czujesz że żyjesz bardziej dla innych niż dla siebie i chcesz dowiedzieć się, jak żyć w zgodzie ze sobą, zapraszam do skorzystania z mojego indywidualnego programu dla kobiet.

Program coachingowy - Zacznij żyć w zgodzie ze sobą - więcej...

Jego zawartość została skonstruowana w taki sposób, aby pomóc Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy. Abyś potrafiła odpowiedzieć sobie na ważne pytania, zdecydować które obszary życia są dla Ciebie najważniejsze i to na nich się skupić. Gwarantuję, że mój program pozwoli Ci lepiej poznać swoje potrzeby i przyczyni się do tego, że zaczniesz żyć w głębszym kontakcie ze sobą. A to w sposób wyraźny wzmocni Twoje poczucie wartości.

Każdy z nas ma czasem chwile zwątpienia. Codzienność potrafi mocno przytłoczyć, szczególnie, kiedy problemu narastają z każdej strony. Pamiętaj, że nie tylko Ty borykasz się z trudnymi emocjami negatywnymi myślami – to jest udziałem każdego z nas. Grunt to nauczyć się jak być świadomą tych uczuć i jak sobie z nimi radzić. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie szukać pomocy w zmaganiach z samą sobą – dobrze trafiłaś. Mogę pomóc Ci „wyjść na prostą”. Czasem warto poszukać pomocy innej osoby, kogoś, kto dzięki swemu doświadczeniu, kompetencjom i wiedzy, wie jak Cię wesprzeć, byś poczuła się lepiej. Zainteresowana? 

Pamiętaj, że na drodze do szczęśliwego życia ważne jest przede wszystkim pokochanie siebie. Jeśli Ty sama nie zaczniesz się cenić, szanować i myśleć o sobie pozytywnie, nie dostrzeżesz swoich możliwości i nie zaakceptujesz siebie takiej, jaką jesteś – będzie Ci trudno sprawić, by zrobili to inni. Chcąc dokonać w swoim życiu jakiejkolwiek zmiany, przede wszystkim musisz zacząć od podstaw, czyli od zbudowania ciepłej, serdecznej relacji ze sobą.

W programie pomagam również wzbudzić w sobie energię do zmiany, a także odnaleźć odpowiedni kierunek, który pozwala żyć w zgodzie ze sobą. Nie udzielam rad, lecz zadaję ważne, mocne pytania, które powodują, że zaczynasz odkrywać siebie na nowo. Jestem uważna na pojawiające się ograniczające przekonania i pomagam je przetransformować, tak abyś mogła poradzić sobie w blokadami, które Cię powstrzymują. Jestem przy tym niezwykle empatyczną i ciepłą osobą, co w połączeniu z moim bogatym doświadczeniem, daje mi moc skutecznego prowadzenia procesu coachingowego i sprawia, że klientki mi ufają. I Ty też możesz. W mojej pracy podpieram się rozległą wiedzą psychologiczną i z zakresu szeroko pojętego rozwoju duchowego, korzystam ze sprawdzonych ćwiczeń i praktyk, oczekuję jednak również zaangażowania od Ciebie. Bo od Ciebie również zależy to, czy będziesz w stanie zmienić swoje życie na lepsze. Podpowiem Ci, co robić, by zacząć bardziej akceptować siebie oraz sytuacje o zdarzenia, na które nie masz wpływu, jak myśleć pozytywnie oraz jak cieszyć się z tego, co masz. Nauczę Cię wyznaczać realne cele i pomogę w ich osiągnięciu. Naprawdę możesz dokonać zmiany i zacząć żyć inaczej, a ja jestem osobą, która nakieruje Cię na odpowiednią drogę. Praca ze mną w programie Jak żyć w zgodzie ze sobą, pomoże Ci spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy, a także skupić się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co daje Ci radość i spełnienie. Gwarantuję, że mój program sprawi, że lepiej poznasz własne potrzeby i zaczniesz je artykułować, zadbasz o siebie i poczujesz, że jesteś ważna, co pozytywnie wpłynie na Twoje poczucie wartości. Program zawiera aż 8 sesji, z których możesz skorzystać w moim gabinecie lub online, a także pełne wsparcie mailowego przez cały okres trwania programu. Jestem pewna, że nie pożałujesz. Już dziś daj sobie szansę na szczęśliwe życie. Życie dla siebie, a nie dla innych. Przekonaj się, że jesteś mądrą, silną i wartościową kobietą, która jest w stanie stawić czoła nawet największym przeciwnościom. Lata praktyki i współpracy z wieloma kobietami pokazały mi, że nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz dzielę się tą wiedzą właśnie z Tobą.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu lub chcesz sprawdzić, czy jest on dla Ciebie umów się na DARMOWĄ konsultację wstępną. Napisz na kontakt@ogrodprzemian.pl

Podczas konsultacji wstępnej opowiem Ci o krótko o coachingu i o moim sposobie pracy coachingowej. Porozmawiamy też o Twojej sytuacji, trudnościach, celach lub wyzwaniach, przed którymi stoisz. Będziesz mogła zadawać pytania dotyczące procesu coachingowego i doświadczyć próbki coachingu, co pozwoli Ci podjąć decyzję o udziale w programie.