Coaching zawodowy

Na spotkaniach w ramach oferowanego przeze mnie coachingu dla kobiet skupiam się na działalności zawodowej lub biznesowej Klientki, na wydobywaniu jej potencjału oraz rozwoju kariery.

W coachingu zawodowym dla kobiet jestem gotowa pracować z Tobą nad poprawą Twojego funkcjonowania w miejscu pracy, zwiększeniem wydajności i skuteczności w działaniu, a także nad wyznaczaniem sobie celów biznesowych zgodnych z Tobą i Twoimi wartościami (bardzo ważne!) i ich osiąganiem.

Jeżeli jesteś grzeczną dziewczynką, tkwienie w tej roli jest prawdopodobnie główną przyczyną Twoich trudności w pracy. Wiąże się bowiem z brakiem pewności siebie, trudnościami w komunikacji, ustępowaniem i unikaniem konfrontacji, lękiem przed wyrażaniem własnych opinii i brakiem odwagi, aby zawalczyć o swoje.
Jeżeli trudne sytuacje czy konflikty są dla Ciebie wyzwaniem, coaching biznesowy dla kobiet to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Podczas spotkań (zarówno w moim warszawskim biurze, jak i przez Skype) poszukamy wspólnie rozwiązań i wypracujemy zachowania, dzięki którym asertywnie stawisz czoło trudnościom i zadbasz o siebie. Jeżeli stresujesz się dużą zmianą w karierze, np. awansem na wyższe stanowisko, perspektywą zatrudnienia u nowego pracodawcy czy może pomysłem na rozwijanie własnego biznesu, o którym myślisz od dawna, tylko się boisz… wiem co to znaczy!
Kliknij, aby zobaczyć co mnie wyróżnia jako coacha.

Sama doświadczyłam kiedyś tych zmian i wiem, że bez życzliwego i empatycznego wsparcia bywa trudno. Właśnie dlatego chcę być Twoim zaufanym przewodnikiem i towarzyszyć Ci w procesie zmiany i w rozwijaniu Twojego zawodowego potencjału.

 

COACHING ZAWODOWY – REZULTATY:


– poprawa komunikacji ze współpracownikami i klientami
– wzmocnienie asertywności
– wzmocnienie talentów/mocnych stron
– pozbycie się ograniczających przekonań
– umiejętne ustalanie celów i ich realizacja
– podniesienie jakości i efektywności swojej pracy
– motywowanie siebie i współpracowników

 

Umów się na DARMOWĄ konsultację wstępną, podczas której przedyskutujemy Twoje potrzeby i ustalimy plan działania.

Skontaktuj się

Konsultacja wstępna odbywa się przez telefon lub internet.

Miejsce odbywania sesji coachingowych: gabinet, Warszawa Śródmieście. Możliwe również sesje online przez Skype.