Coach

małgorzata trzaskowska coach

Zapewne słyszałaś już nieraz o coachingu, osobistym czy zawodowym. Określenie to jednak jest dla wielu dość enigmatyczne. A przecież pojęcia, których nie znamy, często wyzwalają w nas nieufność. Warto więc dowiedzieć się więcej o osobach, które zajmują się wsparciem tych, którzy borykają się z różnego rodzaju ograniczeniami.

Być może dzięki temu tekstowi odważysz się sięgnąć po własne szczęście przy pomocy profesjonalnego coacha.

Definicja coacha jest dziś stosunkowo szeroka, bowiem obejmuje osoby udzielające wsparcia w różnych obszarach – takich jak życie osobiste, zawodowe, treningi sportowe i wiele innych. Jednak ogólnie rzecz ujmując jest to osoba, która wspiera w dążeniu do jasno określonych celów. Może pełnić rolę swoistego opiekuna bądź przewodnika.

W przypadku sfery życia osobistego lub zawodowego coaching polega przede wszystkim na uświadomieniu sobie źródła ograniczeń bądź dyskomfortu, który być może odczuwasz od dawna oraz nauczeniu się, jak możesz sobie z tymi ograniczeniami poradzić. „Osobisty mentor” pozwoli dostrzec blokady działające w konkretnych sferach Twojego życia, pozbawiające Cię pewności siebie oraz radości z codziennych sukcesów.

Rola mentora w takich wypadkach jest niezwykle ważna. Zapewnia klientowi życzliwą i pełną wzajemnego zaufania relację, a jednocześnie wspiera jego pracę nad sobą. Dzięki temu nawet w przypadku trudnej drogi, klient cały czas odczuwa motywację do działania.

Przy wyborze opiekuna niezwykle ważne jest to, by posiadał on niezbędne kwalifikacje, które gwarantują jego odpowiednią postawę oraz metody działania przy wspieraniu osób, pragnących uczynić swoje życie szczęśliwym.

W gabinecie coachingu na warszawskim Śródmieściu proponuję wsparcie, skierowane przede wszystkim do kobiet, którym brakuje pewności siebie i które z powodu obniżonej samooceny i wewnętrznych ograniczeń nie potrafią ruszyć z miejsca i zacząć wprowadzać zmian w swoje życie.

Dzięki moim kwalifikacjom oraz doświadczeniu niepewne swojej wartości kobiety mogą dostrzec własny potencjał i dążyć do jego rozwijania, po to aby realizować swoje cele i żyć pełnią życia.