Bardzo zależy Ci na tym, żeby ludzie Cię lubili? Zabiegasz o ich sympatię i akceptację? Robisz różne rzeczy, żeby się przypodobać, a na końcu odkrywasz, że to i tak nie działa, i nie wiesz już o co chodzi?

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ, BY OBEJRZEĆ POWTÓRKĘ WEBINARU: "JAK PRZESTAć ZABIEGAĆ O SYMPATIĘ INNYCH I WRESZCIE DOCENIĆ SIEBIE!"

 

 

 

Chciałabyś żyć bardziej w zgodzie ze sobą. Słuchać bardziej siebie i troszczyć się o swoje potrzeby. Ale jakoś tak wychodzi, że zanim się zorientujesz, znowu robisz coś dla innych. Bo potrzebują, bo chcesz się czuć potrzebna, bo sprawisz im przyjemność, bo wtedy Cię docenią i będą szanować.

Ale jakoś nie szanują i nie doceniają. A Ty masz już dość tego błędnego koła…

Chcesz wreszcie z niego wyjść?

Obejrzyj nagranie webinaru, który z dnia 15 maja (środa) i dowiedz się, jak możesz bardziej docenić siebie i poczuć się wartościowa, niezależnie od czyjejkolwiek akceptacji.

 

 

Wiem, jak frustrujące może być, kiedy bardzo się starasz dla innych i czujesz, że tak naprawdę krzywdzisz siebie. Naginasz się, dopasowujesz, nie dbasz o swoje potrzeby. A inni i tak nie doceniają tego, co dla nich robisz. Dlatego podczas webinaru pokażę Ci, jakie zmiany możesz wprowadzić, aby zacząć uzdrawiać tę sytuację.

Czego dokładnie się nauczysz?

Jaka jest przyczyna PRZYMUSU CIĄGŁEGO ZABIEGANIA?

Zaprezentuję Ci, jak wygląda podświadomy mechanizm, który skłania Cię do takich strategii postępowania

JakIE NEGATYWNE SKUTKI DLA CIEBIE NIOSĄ TWOjE BŁĘDNE STRATEGIE?

Pokażę Ci, jak to, co robisz wpływa na Twoją relację ze sobą i wytłumaczę, dlaczego nie działa, tzn. nie dostajesz tej sympatii, na której tak bardzo Ci zależy

CO ROBIĆ, ABY WYJŚĆ Z BŁĘDNEGO KOŁA?

Podpowiem, od czego zacząć i jakie kroki podjąć, aby zacząć bardziej doceniać własną wartość i przestać oczekiwać potwierdzenia tej wartości przez innych

Gdzie się spotkamy?

Warsztaty odbędą się online, więc jedyne, czego potrzebujesz, to dostępu do internetu!

Pamiętaj, żeby zarejestrować się mailowo – tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają na maila link do obejrzenia webinaru. 

(Sprawdź zakładki SPAM, POWIADOMIENIA i OFERTY, jeśli po wypełnieniu formularza nie widzisz zaproszenia ode mnie)

Pamiętaj, aby pojawić się na żywo, bo tylko wtedy będziesz  mogła zadawać pytania i maksymalnie skorzystasz z webinaru!

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska

i uczę kobiety doceniać własną wartość. Wspieram je w tym, by uwierzyły w siebie, przestały zabiegać o akceptację innych i zaczęły odważnie realizować swoje pragnienia.

Kobiety zbyt często nie doceniają własnej wartości i wyjątkowości. Nie widzą własnych talentów, bo wydaje im się, że “każdy by tak potrafił” i nie cenią swoich osiągnięć, bo “przecież wykonują tylko swoją pracę”.  Wciąż wydaje im się, że nie są wystarczająco dobre. Że muszą się mocniej postarać, więcej nauczyć, bardziej nad sobą pracować. 

Kobieto! Taka, jaka jesteś, jesteś wystarczająco dobra! Nie musisz obsesyjnie siebie zmieniać, ulepszać i naprawiać. A jeśli w to wątpisz i wreszcie chciałabyś uwierzyć – dobrze trafiłaś. Bo właśnie takie kobiety, niedoceniające siebie, wspieram na co dzień w tym, by stały się silnymi i świadomymi własnej wartości.

A ponieważ nie jestem w stanie pomóc indywidualnie wszystkim kobietom, które tego potrzebują, prowadzę bezpłatne warsztaty online, takie jak ten, żeby docierać do większej liczby kobiet i wspierać je w docenianiu własnej wartości!

Jeśli więc chcesz nauczyć się, jak przestać zabiegać o sympatię innych i realizować siebie na czekając na czyjąś akceptację…

…zapisz się na webinar! Zaproszenie otrzymasz na podany adres e-mail. Zaczynamy za…

zostało jeszcze...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Copyright © 2019 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności