CZUJesz, Że POtrzebujesz więcej pewności siebie?

Chciałabyś poczuć się w pełni wartościowa, by umieć zawsze stanąć po swojej stronie i odważnie realizować własne pragnienia?

Przedstawiam Ci 6-tygodniowy kurs online “Jesteś wartościowa! Zaakceptuj siebie i działaj“, dzięki któremu nauczysz się, co robić, by odzyskać połączenie ze swoją wartością, zaakceptować i przyjąć siebie w pełni, i żyć tak, jak chcesz, niezależnie od tego, co sądzą inni.

Dowiedz się więcejZamów!

Czy czujesz, że któreś z poniższych zdań odnosi się do Ciebie?

Chciałabyś być pewna siebie i żyć w zgodzie z tym, czego pragniesz,  ale niestety zdarza się, że dopadają Cię wątpliwości?

Lubisz i akceptujesz siebie, gdy wszystko idzie zgodnie planem. Ale gdy poniesiesz porażkę, od razu wydaje Ci się, że jesteś do niczego?

Poszukujesz akceptacji otoczenia, bo wydaje Ci się, że gdy będziesz lubiana i uznana, poczujesz się wartościowa?

Zdarza się, że wytyczasz sobie cel, a potem dajesz się zbić z tropu słuchając opinii innych? Zaczynasz wątpić, czy to co sobie postanowiłaś jest dla Ciebie dobre?

Robisz wiele dla innych, jesteś pomocna i życzliwa, i nie potrafisz postawić granic, gdy ludzie naruszają Twoją przestrzeń?

Boisz się realizować swoje plany, bo nie wiesz, czy masz wystarczające umiejętności i doświadczenie i obawiasz się krytyki?

 

Teraz wyobraź sobie, że może być inaczej.

Wyobraź sobie, że jesteś połączona ze swoją wartością, w pełni ugruntowana w wewnętrznej mądrości i zaufaniu do siebie samej. Potrafisz wysłuchać innych, ale gdy czujesz, że ich opinie nie są w zgodzie z Tobą, zostawiasz je i idziesz swoją drogą. Wiesz, że masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby odważnie działać i poglądy otoczenia nie mają na Ciebie wpływu.

Masz absolutną, całkowitą pewność i poczucie, że jesteś wartościowa i nic nie może tego zmienić. 

Wiesz, że przyszłaś na ten świat z pulą talentów i zdolności, które chcą być przejawione. Doświadczasz i próbujesz nowych rzeczy. Wiesz, że żadne ewentualne niepowodzenie nie ma takiej mocy, aby naruszyć Twoją wartość. Dlatego odważnie działasz i realizujesz siebie.

Masz poczucie, że jesteś ważna i traktujesz siebie z szacunkiem. Zawsze stajesz po swojej stronie. Nie pozwalasz siebie krzywdzić i potrafisz postawić innym granice. 

Tak może być… A jednak…

czujesz, że to nie takie proste.

W dzieciństwie otrzymałaś taką porcję krytyki, że teraz budzą się w Tobie nieustanne wątpliwości. Czy aby na pewno się nadajesz? Czy to, co robisz jest coś warte? Często krytykujesz sama siebie i czujesz, że w ten sposób podcinasz sobie skrzydła. Chciałabyś bardziej docenić siebie, ale nie wiesz jak.

Próbujesz wzmocnić poczucie własnej wartości zadowalając innych, spełniając ich oczekiwania i osiągając sukcesy. Myślisz, że gdy ludzie będą Cię chwalić i podziwiać, poczujesz się bardziej wartościowa. Ale to nie działa. Bardzo się starasz i eksploatujesz siebie, ale gdy tylko ktoś się skrzywi albo spojrzy z dezaprobatą, Twoja samoocena leci w dół…

Czujesz, że gdybyś robiła to, co jest naprawdę w zgodzie z Tobą, mogłabyś żyć bardziej autentycznie i realizować to, za czym tęskni Twoje serce.

Tylko, że tak bardzo obawiasz się krytyki, negatywnej oceny, bycia wyśmianą albo odrzuconą, że rezygnujesz i pozostajesz w tym, co jest. I jakoś dajesz radę. Tylko czasem odzywa się ta nieokreślona, paląca tęsknota, która mocno Cię porusza i wyciska z oczu łzy. 

Jak to zrobić, by się odważyć? Jak pełni zaakceptować siebie i działać, nie przejmując się tym, co  powiedzą inni?

 

 

Głęboko wierzę, że każda z nas może realizować swoje marzenia i żyć życiem, jakiego pragnie. 

Dlatego właśnie, dla takich kobiet jak Ty, stworzyłam kurs online “Jesteś wartościowa! Zaakceptuj siebie i działaj”

I jest to kurs, w którym zaproszę Cię do głębszej pracy nad odzyskaniem kontaktu z Twoją wewnętrzną wartością. Nad pozbyciem się tych wszystkich śmieci, które nazbierałaś idąc przez życie i które teraz zabierają Ci energię i odwagę. Przedstawię Ci sześć sposobów na wzmocnienie poczucia własnej wartości, z których każdy oznacza pracę w innym obszarze życia, a zmiana uzyskana w każdym z tych obszarów, w połączeniu z innymi, da Ci potężną transformację w podejściu do siebie samej, postrzeganiu siebie jako doskonałą istotę i ważną i wartościową osobę, która zasługuje na to, by doświadczać pełnego i satysfakcjonującego życia. 

Głęboka praca w tym kursie sprawi, że odzyskasz połączenie ze swoją wewnętrzną wartością, która cały czas w Tobie jest, niestety być może przysypana negatywnymi myślami i ograniczającymi przekonaniami na własny temat.

W ramach 6 etapów kursu poprowadzę Cię przez cały proces – poczynając od doceniania i coraz większego akceptowania i kochania siebie, poprzez troszczenie się o siebie, umiejętność stawiania granic i zaufanie do własnej mądrości, na odważnym działaniu kończąc. Abyś odkryła, w jakiej lekkości i wolności możesz żyć, gdy pozbędziesz się ograniczających przekonań i skoncentrujesz na połączeniu ze sobą, a nie na reakcjach otoczenia. 

Co otrzymasz w ramach kursu?

Materiały do pracy na 3 poziomach:

DLA GŁOWY “WIEM, ROZUMIEM”: sześć filmów video (po jednym do każdego z sześciu modułów kursu) z konkretną wiedzą, przykładami oraz wskazówkami do wprowadzania jej w życie. 

NA POZIOMIE DLA CIAŁA “DZIAŁAM”: podręcznik do samodzielnej pracy, podzielony na sześć części odpowiadających sześciu etapom procesu, przez który będę Cię prowadzić. Każda część zawiera streszczenie materiału video oraz starannie dobrane, w większości moje autorskie ćwiczenia i techniki oraz głębokie pytania poszerzające świadomość.

NA POZIOMIE DLA SERCA “CZUJĘ”: sześć autorskich prowadzonych medytacji, o treści specjalnie przygotowanej i dobranej do tematyki, nad którą pracujemy w konkretnym module, aby wesprzeć Twoją podświadomość w przyswajaniu nowych przekonań i wzorców postępowania.  

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? 

Dlatego skupmy się na tym, co z jakimi efektami zakończysz kurs:

Z

Dowiesz się, jaki jest pierwszy krok do pokochania siebie i jak go wykonać

Z

Nauczysz się, jak zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem

Z

Dowiesz się, jak radzić sobie z samokrytyką i czym ją zastąpić

Z

Odkryjesz, że Życie daje Ci wszystko, co najlepsze i dowiesz się, jak mu zaufać

Z

Nauczysz się lepiej radzić sobie z wątpliwościami i negatywnymi myślami

Z

Odważysz się przestać poświęcać się dla innych i zacząć bardziej dbać o swoje potrzeby

Z

Dowiesz się, jak skutecznie odmawiać, jak stawiać granice i chronić swoją przestrzeń

Z

Oswoisz strach, poczujesz odwagę do działania, i wychodzenia ze starych bezpiecznych schematów

 

Po przejściu tego kursu poczujesz, że odzyskałaś kontakt z Twoją wewnętrzną wartością! 

Poczujesz, że masz w sobie wielki skarb, który czyni Cię osobą absolutnie wyjątkową i wartościową. I to poczucie da Ci ogromną siłę do działania i życia w zgodzie ze sobą. Doświadczysz ogromnej ulgi, że nie musisz już przejmować się tym, co myślą o Tobie inni, bo najważniejsze jest dla Ciebie to, co Ty sama o sobie myślisz. Doświadczysz również uwalniającego poczucia, że żadne Twoje niepowodzenie nie jest w stanie naruszyć Twojej wartości i dzięki temu będziesz działać z większą odwagą i swobodą.  

Nadal nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie? 

Ja w Ciebie wierzę i jestem głęboko przekonana, że możesz żyć tak, jak chcesz, bez lęku, bez przejmowania się, bez ograniczeń. Wiem, że to jest możliwe, bo sama przeszłam taką drogę i pomogłam też wielu kobietom.

 

 

warto pozbyć się blokad i odważnie iść w stronę swojego rozwoju!

Małgosia jest niezwykle ciepłą, empatyczną osobą, pełną zrozumienia dla osoby w trudnym momencie. Jest świetnym coachem stosującym ciekawe metody pracy. Spotkanie z nią pozwoliło mi zrozumieć w jakim momencie życia jestem i gdzie tkwi moja blokada w rozwoju. Bardzo polecam Małgosię! Jak nikt inny potrafi w każdej sytuacji, choćby najtrudniejszej znaleźć szansę dla Ciebie i pokazać, ile możesz z niej wziąć dobrego.

Kinga, freelancer

przestań się poświęcać dla innych. Twoje potrzeby też są Ważne!

Dzięki pracy z Małgosią odkryłam, że mogę przestać się poświęcać i zasługiwać na uznanie i akceptację innych ludzi. Dotąd często nie zwracałam uwagi na swoje potrzeby, bo wydawało mi się, że najpierw powinnam zadbać o innych, a dopiero potem myśleć o sobie (…) Małgosia pomogła mi uświadomić sobie, że moje potrzeby też są ważne i w dodatku odkryłam, że kiedy zaczęłam je zaspokajać, nikt nie do mnie o to żalu, a nawet mam wrażenie, że domownicy bardziej mnie szanują.

Bożena, specjalista ds. płac

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska, jestem coachem i trenerką rozwoju, autorką książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.

Wspieram kobiety, które nie doceniają swojej wartości, w tym, by uwierzyły w siebie, pozbyły się lęku przed porażką i odważnie realizowały swoje pragnienia!

 

Nad czym będziemy wspólnie pracować?

Kliknij w każdą część, aby przeczytać jej opis…

Moduł 1: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez miłość, szacunek i akceptację dla siebie samej

W pierwszej części skupisz się na tym, aby zacząć budować zupełnie nową jakość w relacji ze sobą.

Zaczniesz zmierzać w kierunku pokochania siebie – zaczynając od “tylko” polubienia siebie, zgodzenia się na to, że czasem jesteś niedoskonała, albo nie taka jaka “powinnaś” być.

Zaopiekujesz się swoją wewnętrzną dziewczynką i zaczniesz dawać jej miłość, co będzie miało wpływ na emocje odczuwane przez Ciebie jako dorosłą kobietę.

Dowiesz się, jak zrezygnować z samokrytyki i czym ją zastąpić. Bo samokrytyka to największy zabójca poczucia własnej wartości.
Zaczniesz budować ciepłą i serdeczną relację ze sobą. Relację opartą na wyrozumiałości, serdeczności i życzliwości.

Moduł 2: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez dbanie o siebie i własne potrzeby

W drugiej części skupisz się na tym, aby zacząć traktować siebie jak ważną i wartościową osobę. Równie ważną jak inni.

Powiesz STOP poświęcaniu się i przymusowi zadowalania innych. Zrozumiesz, że mechanizm zabiegania o akceptację poprzez usługiwanie innym ludziom to błędne koło. Nie przynosi spodziewanych rezultatów, a jedynie prowadzi do zmęczenia, frustracji i poczucia krzywdy.

Przestaniesz się zmuszać do robienia rzeczy których nie chcesz, będziesz uczyć się bycia przy sobie.

Bo relacja z sobą samą zacznie być dla Ciebie kluczowa. Zapragniesz bardziej o siebie dbać, co da Ci niesamowitą porcję wiary, że jesteś TAK SAMO WAŻNA jak inni i nie ma żadnego powodu, aby Twoje potrzeby stawiać na końcu kolejki.

Moduł 3: Wzmacniam poczucie własnej wartości odważne wyrażanie siebie i troszczenie się o swój komfort

W trzeciej części skupisz się na tym, jak funkcjonujesz w relacjach z innymi i jak potrafisz dbać o własne terytorium.

Będziesz pracować nad tym, jak ochronić własną przestrzeń, nie pozwalać innym, aby Tobą manipulowali lub sterowali. Jak nie oddawać innym władzy nad sobą.

Będziesz uczyć się, jak odważnie wyrażać własne zdanie, przyglądać się swoim lękom albo ograniczającym przekonaniom i stopniowo osłabiać ich działanie. 

Dowiesz się, jak radzić sobie z krytyką i “dobrymi” radami innych, aby nie wchodzili w Twoje życie.

Moduł 4: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez zaufanie do własnej mądrości i do Życia.

W czwartej części skupisz się na tym, aby  “dokopać się” z powrotem do własnej mądrości i potencjału.

Będziesz na nowo odkrywać albo przypominać sobie własne talenty i uczyć się zaufania do siebie. To Ty jesteś ekspertką od swojego życia i nie ulegaj iluzji, że ktoś inny wie lepiej.

Nauczysz się radzić sobie z wątpliwościami, natrętnymi myślami, negatywnymi scenariuszami i tym całym kołowrotem myśli w głowie, które czasami nie pozwalają Ci zasnąć i zabierają radość życia. 

Dowiesz się też, jak zaufać Życiu i dlaczego czasem warto nie mieć szczegółowego planu działania.

Moduł 5: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez działanie mimo lęku i wychodzenie ze starych bezpiecznych schematów

W piątej części, nauczysz się postrzegać strach w zupełnie inny sposób.

Przestaniesz już widzieć go jako najgorszego wroga, zdasz sobie sprawę, że ma dobre intencje. 

Nauczysz się działać idąc pod rękę ze strachem. Tak to jest możliwe.

Własny rozwój zawsze jest związany z dyskomfortem. Dowiesz się jak ten dyskomfort docenić i jaką ma on przewagę nad poczuciem bezpieczeństwa, za którym tak wiele osób tęskni.

Będziesz pracować z tym, co wywołuje u Ciebie uczucie strachu i dowiesz się, jak to uczucie zminimalizować.

Moduł 6: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje życie

W szóstej części będziesz uczyć się brać odpowiedzialność za swoje życie.

Bo wzięcie pełnej odpowiedzialności to niezbędny warunek postępów w osobistym rozwoju.

Będziemy pracować nad tym, jak oduczyć się narzekania, obwiniania i szukania osób odpowiedzialnych za Twoje ewentualne niepowodzenia wszędzie dookoła. 

Dowiesz się, dlaczego to jest tak bardzo ważne, by wziąć odpowiedzialność za to, jak wygląda Twoje życie i jak postrzegasz świat i ludzi.

Biorąc odpowiedzialność będziesz stopniowo doświadczać coraz większego wpływy na swoje życie i poczucia, że jesteś jego kreatorką, a nie tylko bierną uczestniczką. 

Jesteś zdecydowana?

gotowa, by pOrzUCIĆ WĄTPLIWOŚCI i WRESZCIE ZACZĄĆ ŻYĆ ODWAŻNIE W POCZUCIU, ŻE Jesteś ważna i wartościowa?

Jeśli tak, wybierz odpowiedni pakiet – przekieruje Cię do strony zamówienia.

Natychmiast po zamówieniu otrzymasz dostęp do materiałów i będziesz mogła zacząć pracę! Jeśli wybierzesz wersję z książką i/lub prywatnym wsparciem, umówimy się prywatnie (mailowo) na sesję, a także poproszę Cię o adres do wysyłki książki.

Copyright © 2019 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności