CZUJesz, Że POtrzebujesz więcej pewności siebie?

Chciałabyś poczuć się w pełni wartościowa i wystarczająco dobra, by odważnie realizować własne pragnienia?

Przedstawiam Ci 6-tygodniowy kurs online “Jesteś wartościowa! Uwierz w siebie i działaj“, dzięki któremu nauczysz się, co robić, by wzmocnić pewność siebie, zacząć odważnie działać i uwierzyć, że możesz żyć tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, co o Tobie myślą inni.

STARTUJEMY 6 PAŹDZIERNIKA 2021!

Dowiedz się więcejZamów!

Czy czujesz, że któreś z poniższych zdań odnosi się do Ciebie?

Lubisz i akceptujesz siebie, gdy wszystko idzie zgodnie z planem. Ale gdy poniesiesz porażkę, od razu wydaje Ci się, że jesteś do niczego.

Poszukujesz akceptacji otoczenia, bo wydaje Ci się, że gdy będziesz lubiana i uznana, poczujesz się wartościowa.

Wytyczasz sobie cel, lecz potem dajesz się zbić z tropu słuchając opinii innych. Zaczynasz wątpić, czy to co postanowiłaś jest dla Ciebie dobre.

Robisz wiele dla innych, jesteś pomocna i życzliwa, ale nie potrafisz postawić granic, gdy ludzie naruszają Twoją przestrzeń.

Boisz się realizować swoje plany, bo nie wiesz, czy masz wystarczające umiejętności i doświadczenie, i obawiasz się krytyki.

 

Teraz wyobraź sobie, że może być inaczej.

Wyobraź sobie, że jesteś połączona ze swoją wartością, wiesz, czego chcesz i ufasz sobie samej. Potrafisz wysłuchać innych, ale gdy czujesz, że ich opinie nie są w zgodzie z Tobą, zostawiasz je i idziesz swoją drogą. Wiesz, że masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby odważnie działać i poglądy otoczenia nie mają na Ciebie wpływu.

Masz absolutną pewność i poczucie, że jesteś wartościowa i nic nie może tego zmienić. 

Wiesz, że przyszłaś na ten świat z pulą talentów i zdolności, które chcą być przejawione. Doświadczasz i próbujesz nowych rzeczy. Wiesz, że żadne ewentualne niepowodzenie nie ma takiej mocy, aby naruszyć Twoją wartość. Dlatego odważnie działasz i realizujesz siebie.

Masz poczucie, że jesteś ważna i traktujesz siebie z szacunkiem. Nie pozwalasz siebie krzywdzić i stawiasz granice. 

Tak może być… A jednak…

czujesz, że to nie takie proste.

W dzieciństwie otrzymałaś taką porcję krytyki, że teraz wciąż masz wątpliwości. Czy na pewno się nadajesz? Czy to, co robisz jest coś warte? Często krytykujesz sama siebie i podcinasz sobie skrzydła. Chciałabyś bardziej docenić siebie, ale nie wiesz jak.

Próbujesz wzmocnić poczucie własnej wartości zadowalając innych, spełniając ich oczekiwania i osiągając sukcesy. Myślisz, że gdy ludzie będą Cię chwalić i podziwiać, poczujesz się bardziej wartościowa. Ale to nie działa. Bardzo się starasz, ale gdy tylko ktoś  spojrzy z dezaprobatą, Twoja samoocena leci w dół…

Czujesz, że gdybyś była w zgodzie ze sobą, mogłabyś żyć bardziej autentycznie i realizować to, o czym zawsze marzyłaś.

Tylko, że… tak bardzo obawiasz się krytyki, negatywnej oceny, bycia wyśmianą albo odrzuconą, że rezygnujesz i pozostajesz w tym, co jest. I jakoś dajesz radę. Tylko czasem odzywa się w Tobie jakaś tęsknota i poczucie, że żyjesz poniżej swoich możliwości. 

Jak to zrobić, by się odważyć? Jak w pełni uwierzyć w siebie i działać, nie przejmując się tym, co  powiedzą inni?

 

 

Głęboko wierzę, że każda z nas może realizować swoje marzenia i żyć życiem, jakiego pragnie. 

Dlatego właśnie, dla takich kobiet jak Ty, stworzyłam kurs “Jesteś wartościowa! Uwierz w siebie i działaj”

W tym kursie zaproszę Cię do głębszej pracy nad odzyskaniem kontaktu z Twoją wewnętrzną wartością. Nad pozbyciem się tych wszystkich śmieci, które nazbierałaś idąc przez życie i które teraz zabierają Ci energię i odwagę. Przedstawię Ci sześć sposobów na wzmocnienie poczucia własnej wartości, z których każdy oznacza pracę w innym obszarze życia, a zmiana uzyskana w ten sposób, da Ci potężną transformację w podejściu do siebie samej. W postrzeganiu siebie jako ważnej i wartościowej osoby, która zasługuje na to, by doświadczać pełnego i satysfakcjonującego życia. 

W ramach 6 etapów kursu poprowadzę Cię przez cały proces – poczynając od doceniania i coraz większego akceptowania i kochania siebie, poprzez troszczenie się o siebie, umiejętność stawiania granic i zaufanie do własnej mądrości, na odważnym działaniu kończąc. Abyś odkryła, jak pięknie możesz żyć, gdy pozbędziesz się ograniczających przekonań i skoncentrujesz na połączeniu ze sobą, a nie na reakcjach otoczenia. 

Co otrzymasz w ramach kursu?

Materiały do pracy na 3 poziomach:

Na poziomie głowy “WIEM”: sześć materiałów wideo (po jednym do każdego z sześciu modułów kursu) z konkretną wiedzą, przykładami oraz wskazówkami do wprowadzania jej w życie. 

Na poziomie ciała “DZIAŁAM”: podręcznik do samodzielnej pracy, podzielony na sześć części odpowiadających sześciu etapom procesu, przez który będę Cię prowadzić. Każda część zawiera streszczenie materiału video oraz starannie dobrane ćwiczenia i techniki oraz głębokie pytania poszerzające świadomość.

Na poziomie serca “CZUJĘ”: sześć autorskich prowadzonych medytacji, o treści specjalnie przygotowanej i dobranej do tematyki, nad którą pracujemy w konkretnym module, aby wesprzeć Twoją podświadomość w przyswajaniu nowych przekonań i wzorców postępowania.  

W zamkniętej grupie na FB: 12 WEBINARÓW LIVE i moje codzienne wsparcie i motywacja

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? 

Dlatego skupmy się na tym, z jakimi efektami zakończysz kurs:

Z

Dowiesz się, jaki jest pierwszy krok do pokochania siebie i jak go wykonać

Z

Nauczysz się, jak zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem

Z

Dowiesz się, jak radzić sobie z samokrytyką i czym ją zastąpić

Z

Odkryjesz, że Życie daje Ci wszystko, co najlepsze i dowiesz się, jak mu zaufać

Z

Nauczysz się lepiej radzić sobie z wątpliwościami i negatywnymi myślami

Z

Odważysz się przestać poświęcać się dla innych i zacząć bardziej dbać o swoje potrzeby

Z

Dowiesz się, jak skutecznie odmawiać, jak stawiać granice i chronić swoją przestrzeń

Z

Oswoisz strach, poczujesz odwagę do działania, i wychodzenia ze starych bezpiecznych schematów

 

Po przejściu tego kursu poczujesz, że odzyskałaś kontakt z Twoją wewnętrzną wartością! 

Poczujesz, że masz w sobie wielki skarb, który czyni Cię osobą absolutnie wyjątkową i wartościową. I to poczucie da Ci ogromną siłę do działania i życia w zgodzie ze sobą. Doświadczysz ogromnej ulgi, że nie musisz już przejmować się tym, co myślą o Tobie inni, bo najważniejsze jest dla Ciebie to, co Ty sama o sobie myślisz. Doświadczysz również uwalniającego poczucia, że żadne Twoje niepowodzenie nie jest w stanie naruszyć Twojej wartości i dzięki temu będziesz działać z większą odwagą i swobodą.  

Nadal nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie? 

 

 

SPRAWDŹ, CO O KURSIE NAPISAŁY UCZESTNICZKI POPRZEDNICH EDYCJI

 

 

Po KURSIE JESTEM INNĄ KOBIETĄ, skończyłam z dokuczaniem sobie

“Największą wartością dla mnie była rezygnacja z samokrytyki. Kurs pomógł mi skończyć z dokuczaniem sobie. Przestałam krytykować siebie i nauczyłam się siebie wspierać. (…) Mam lepszą relację ze sobą, jestem dla siebie dobra. I jestem dużo odważniejsza. (…) Polecam ten kurs wszystkim, którzy szukają wyjścia ze swojej skorupy, którzy chcą żyć pełnią życia, a nie siedzieć w swoich ograniczeniach, strachu, wstydzie. Po kursie jestem inną kobietą, która przypomniała sobie swoją wartość, którą zawsze miała w sobie. Dziękuję Ci Małgosiu. Jesteś bardzo ciepłą osobą, co w połączeniu z wiedzą, którą przekazałaś, było balsamem na duszę i ciało.

Małgosia

Nauczyłam się, że mam prawo wyznaczać swoje granice!

Przy module pierwszym zrozumiałam, że sednem problemu jest to, że ja sama siebie nie lubiłam, nie akceptowałam, samej sobie nie wierzyłam, nie ufałam. Lubiłam sobie dowalać, katować się pracą. Na kursie nauczyłam się bardziej siebie akceptować i sobie ufać. Nauczyłam się, że mam prawo wyznaczać swoje granice, mam prawo powiedzieć NIE. Zrozumiałam, że to ja kreuję swoją rzeczywistość i mam moc sprawczą. Ja decyduję o sobie i wówczas bardziej siebie szanuję, powiem więcej – lubię się za to. Dobrze zrobiłam, że kupiłam pakiet z sesją, bo rozmowa bardzo dużo mi dała. Poczułam się bezpiecznie, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Do osoby, której mogę zaufać. Dziękuję Małgosiu

Alicja Doering

DLA MNIE TO BYŁ strzał w dziesiątkę!

“Wahałam się, czy przystąpić, bo brałam udział w różnych kursach, część kończyłam, część nie i zawsze strofowałam siebie: a to, że nie do końca dobrze, albo że nie zrobiłam do końca, itd. Obawiałam się, że tak też będzie tutaj, ale już pierwsze nagrania nastawiły mnie inaczej (…) Nagrania odsłuchane, niektóre kilka razy. Podobało mi się, że są konkretne, bez lania wody. Bardzo przydatne dla mnie były też medytacje. (…) Jestem zadowolona, że wykupiłam opcję z sesją. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę, ta sesja była podsumowaniem, zwieńczeniem kursu i dokonałam na niej ważnego odkrycia

Edyta

KURs budzący świadomość w trybie ekspresowym

“Bardzo czysty, jasny przekaz, głęboki i piękny. Dziękuję Ci Małgosiu za wsparcie, jesteś jak drogowskaz. Super medytacje, takie głębokie i nasycające, piękne. Super mega ćwiczenia. Dla mnie mocne było to z proszeniem o pomoc. Takie: Odpuść sobie w końcu! 🙂 Dowiedziałam się tez o sobie, że mogę, mam moc. Najważniejszy był dla mnie moduł ‘Chronię swoją przestrzeń’. Bardzo fajny w tym module motyw drzwi. Teraz szczególnie odbieram to w kontekście przekraczania granic: albo kogoś dopuszczasz albo nie 🙂 Małgosiu, kurs pierońsko mocny, budzący świadomość w trybie ekspresowym. Szkoda, że to już koniec”

Agnieszka

Stworzyłaś Piękny, mądry kurs, godny polecenia!

“W kursie szczególnie poruszyły mnie tematy budowania karmiącej relacji ze sobą i zaufania życiu. Teraz staram się być dla siebie wspierająca, troskliwa i wyrozumiała. Otwieram też swoje serce i w zaufaniu podchodzę do tego, co niesie mi życie. Małgosiu, dziękuję za piękne medytacje, afirmacje i ćwiczenia, za niesamowitą uważność i ciepłe, empatyczne podejście. Przez cały czas czułam się zaopiekowana, ważna i wartościowa.”

Anna Martinsen

JEDNO MOGĘ POWIEDZIEĆ: ZACZYNAM ŻYĆ!

“Ten kurs zapoczątkował we mnie zmianę w kierunku odkrywania własnej wartości i niezależności. Był dla mnie jak przewodnik po nieznanych rejonach mnie samej. Ważne było odkrycie ukrytej we mnie małej dziewczynki oraz wielkiej potrzeby bycia w zgodzie z samą sobą. Teraz próbuję siebie wspierać i staram się być łagodna i delikatna w traktowaniu siebie. To ważne, by być dobrym dla siebie, bo od tego wszystko się zaczyna. Jedno mogę powiedzieć: Zaczynam żyć!”

Wioletta

DLA MNIE WAŻNA BYŁA PRACA Z “MAŁĄ DZiewczynką”

“Kurs jest okazją do intensywnego przyglądnięcia się przekonaniom, które są w nas głęboko zakorzenione. Dla mnie ważna była praca z małą dziewczynką, temat stawiania i chronienia granic, radzenie sobie w sytuacji konfliktu i zaufanie do życia. Małgosia mówi o dawaniu energii i tak właśnie pracuje. Jest autentyczna, bardzo skupiona i merytoryczna. Zauważalne jest jej ciepło i autentyczna życzliwość dla uczestniczek. To piękne, krzepiące i budujące.”

Bernadetta Bednarczyk

Małgosia pomogła mi Znów uwierzyć w siebie!

“Przez kolejne tygodnie kursu odkrywałam siebie. Zaczynałam rozumieć, co dzieje się z moimi emocjami. Małgosia pomogła mi znów uwierzyć w siebie. Wiem, że ja i moje potrzeby są ważne i że to, co robię nie musi podobać się wszystkim. Polecam kurs osobom, które wskutek różnych wydarzeń przestały wierzyć w siebie, mają niskie poczucie własnej wartości, a również tym, które przez wpojone w dzieciństwie kanony postępowania, nie potrafią znaleźć własnej drogi”

Iwona Nędzi

NABRałam odwagi i złapałam wiatr w żagle

“Kurs pomógł mi wrócić na ścieżkę, którą zaczęłam wędrować wiele lat temu, ale zeszłam z niej, gdy przerosły mnie pietrzące się przede mną trudności. Dzięki Małgosi udało mi się je pokonać. Nabrałam odwagi i znów złapałam wiatr w żagle. Nie muszę udowadniać innym swojej wartości i oczekiwać od nich akceptacji. Ufam sobie (…) i wiem, co jest dla mnie najlepsze, bo uczę się słuchać głosu intuicji, tak często ingorowanego… W końcu zrozumiałam, że TAK, JESTEM WARTOŚCIOWA.”

Katarzyna Winters

CZuję się mocniejsza i otwieram sie na nowe!

“Ten kurs był dla mnie inny, cenniejszy… Zmieniam się i widzę, że bardziej otwieram się na nowe. A najcenniejsza była rozmowa z Tobą w cztery oczy. Czuję się dzięki temu mocniejsza, zadowolona, wracam do siebie. I to jest piękne, czuję się szczęśliwsza i dni są takie inne. Twoja uwaga, Twoje słowo, Twoja obecność poświęcona mi. Tyle miałam w sobie pustki, którą udało Ci się we mnie wypełnić. DZIĘKUJĘ”

Marzena Maciaś

Nie CZUJĘ PRESJI, ŻYJE MI SIĘ LŻEJ

“Małgosia dostarczyła mi konkretnych narzędzi do budowania trwałego poczucia wartości wewnątrz siebie, dzięki temu już nie jestem zależna od oceny innych, nie czuję presji spełniania potrzeb wszystkich wokół. Żyje mi się lżej, odkąd swoje poczcuie wartościo zaczełam odkrywać w sobie. 

Ewa, absolwentka III edycji

to jest początek mojego nowego życia

“W trakcie kursu i codziennej pracy widziałam zmiany, jakie się dokonują. Każdego dnia coraz bardziej kocham i doceniam siebie. Traktuję siebie z szacunkiem i dbam, by inni mnie tak traktowali. Staram się być dla siebie dobra, pozwalam sobie na gorsze dni. Kurs się skończył, ale to jest początek mojego nowego życia na nowych zasadach, opartego na miłości i szacunku do siebie. Drogie Kobiety, ten kurs to najpiękniejszy prezent, jaki możecie sobie dać!” 

Agnieszka Niełacna, terapeuta, opiekun medyczny

ZMIENIŁO SIĘ MOJE NASTAWIENIE DO MNIE SAMEJ

“Po kursie zmieniło się moje nastawienie do mnie samej. Wiem, że jestem wystarczająco dobra i warta tego, aby się dobrze traktować. Moją intencją na ten kurs było to, abym była dla siebie życzliwa i wyrozumiała. Tego się nauczyłam, to praktukuję i chcę, by pozostało ze mną na zawsze. Postanowiłam działać bez wywierania na siebie presji, nie wymagać od siebie ciągle, ale pacować z poszanowaniem siebie i swoich potrzeb.”

Anna Szajewska

Jakieś klocki się we mnie poprzestawiały

“W pracy zaczęłam stawiać granice, nie zgadzam się już na wszystko i nie jestem na każde zawołanie. Zniknął problem blokady w rozmowie z przełożonymi, śmielej wyrażam swoje opinie, proponuję rozwiązania. Na spotkaniach towarzyskich wyrażam swoje odczucia bez skrępowania, nie są już dla mnie źródłem stresu. Teraz nie jestem już taką samą osobą, jak przed kursem, jakieś klocki się we mnie poprzestawiały, trafiając tam gdzie powinny być i mam nadzieję, że już tam zostaną.” 

Ewa, absolwentka III edycji

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

…to ja 🙂 Małgorzata Trzaskowska, trenerka samoakceptacji i doceniania siebie, life coach, autorka książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.

Pomagam kobietom w pełni zaakceptować i docenić własną wartość. Wspieram je w tym, by uwierzyły w siebie, pozbyły się lęku przed porażką i odważnie realizowały swoje pragnienia!

 

Nad czym będziemy wspólnie pracować?

Kliknij w każdą część, aby przeczytać jej opis…

Moduł 1: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez miłość, szacunek i akceptację dla siebie samej

W pierwszej części skupisz się na tym, aby zacząć budować zupełnie nową jakość w relacji ze sobą.

Zaczniesz zmierzać w kierunku pokochania siebie – zaczynając od “tylko” polubienia siebie, zgodzenia się na to, że czasem jesteś niedoskonała, albo nie taka jaka “powinnaś” być.

Zaopiekujesz się swoją wewnętrzną dziewczynką i zaczniesz dawać jej miłość, co będzie miało wpływ na emocje odczuwane przez Ciebie jako dorosłą kobietę.

Dowiesz się, jak zrezygnować z samokrytyki i czym ją zastąpić. Bo samokrytyka to największy zabójca poczucia własnej wartości.
Zaczniesz budować ciepłą i serdeczną relację ze sobą. Relację opartą na wyrozumiałości, serdeczności i życzliwości.

Moduł 2: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez dbanie o siebie i własne potrzeby

W drugiej części skupisz się na tym, aby zacząć traktować siebie jak ważną i wartościową osobę. Równie ważną jak inni.

Powiesz STOP poświęcaniu się i przymusowi zadowalania innych. Zrozumiesz, że mechanizm zabiegania o akceptację poprzez usługiwanie innym ludziom to błędne koło. Nie przynosi spodziewanych rezultatów, a jedynie prowadzi do zmęczenia, frustracji i poczucia krzywdy.

Przestaniesz się zmuszać do robienia rzeczy których nie chcesz, będziesz uczyć się bycia przy sobie.

Bo relacja z sobą samą zacznie być dla Ciebie kluczowa. Zapragniesz bardziej o siebie dbać, co da Ci niesamowitą porcję wiary, że jesteś TAK SAMO WAŻNA jak inni i nie ma żadnego powodu, aby Twoje potrzeby stawiać na końcu kolejki.

Moduł 3: Wzmacniam poczucie własnej wartości odważne wyrażanie siebie i troszczenie się o swój komfort

W trzeciej części skupisz się na tym, jak funkcjonujesz w relacjach z innymi i jak potrafisz dbać o własne terytorium.

Będziesz pracować nad tym, jak ochronić własną przestrzeń, nie pozwalać innym, aby Tobą manipulowali lub sterowali. Jak nie oddawać innym władzy nad sobą.

Będziesz uczyć się, jak odważnie wyrażać własne zdanie, przyglądać się swoim lękom albo ograniczającym przekonaniom i stopniowo osłabiać ich działanie. 

Dowiesz się, jak radzić sobie z krytyką i “dobrymi” radami innych, aby nie wchodzili w Twoje życie.

Moduł 4: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez zaufanie do własnej mądrości i do Życia.

W czwartej części skupisz się na tym, aby  “dokopać się” z powrotem do własnej mądrości i potencjału.

Będziesz na nowo odkrywać albo przypominać sobie własne talenty i uczyć się zaufania do siebie. To Ty jesteś ekspertką od swojego życia i nie ulegaj iluzji, że ktoś inny wie lepiej.

Nauczysz się radzić sobie z wątpliwościami, natrętnymi myślami, negatywnymi scenariuszami i tym całym kołowrotem myśli w głowie, które czasami nie pozwalają Ci zasnąć i zabierają radość życia. 

Dowiesz się też, jak zaufać Życiu i dlaczego czasem warto nie mieć szczegółowego planu działania.

Moduł 5: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez działanie mimo lęku i wychodzenie ze starych bezpiecznych schematów

W piątej części, nauczysz się postrzegać strach w zupełnie inny sposób.

Przestaniesz już widzieć go jako najgorszego wroga, zdasz sobie sprawę, że ma dobre intencje. 

Nauczysz się działać idąc pod rękę ze strachem. Tak to jest możliwe.

Własny rozwój zawsze jest związany z dyskomfortem. Dowiesz się jak ten dyskomfort docenić i jaką ma on przewagę nad poczuciem bezpieczeństwa, za którym tak wiele osób tęskni.

Będziesz pracować z tym, co wywołuje u Ciebie uczucie strachu i dowiesz się, jak to uczucie zminimalizować.

Moduł 6: Wzmacniam poczucie własnej wartości poprzez wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje życie

W szóstej części będziesz uczyć się brać odpowiedzialność za swoje życie.

Bo wzięcie pełnej odpowiedzialności to niezbędny warunek postępów w osobistym rozwoju.

Będziemy pracować nad tym, jak oduczyć się narzekania, obwiniania i szukania osób odpowiedzialnych za Twoje ewentualne niepowodzenia wszędzie dookoła. 

Dowiesz się, dlaczego to jest tak bardzo ważne, by wziąć odpowiedzialność za to, jak wygląda Twoje życie i jak postrzegasz świat i ludzi.

Biorąc odpowiedzialność będziesz stopniowo doświadczać coraz większego wpływy na swoje życie i poczucia, że jesteś jego kreatorką, a nie tylko bierną uczestniczką. 

Jesteś zdecydowana?

gotowa, by pOrzUCIĆ WĄTPLIWOŚCI i WRESZCIE ZACZĄĆ ODWAŻNIE Żyć W POCZUCIU, ŻE JeSteś wartościowa?

Dołączaj! Wybierz odpowiedni pakiet – przekieruje Cię do strony zamówienia.

I do zobaczenia 6 października 2021!

Copyright © 2019 Małgorzata Trzaskowska. Polityka prywatności