Warning: The magic method Delightful_Downloads::__wakeup() must have public visibility in /home/ogrodprz/domains/ogrodprzemian.pl/public_html/wp-content/plugins/delightful-downloads/delightful-downloads.php on line 75

Warning: The magic method Delightful_Downloads_Addon::__wakeup() must have public visibility in /home/ogrodprz/domains/ogrodprzemian.pl/public_html/wp-content/plugins/delightful-downloads/classes/class-addon.php on line 67
3 kroki do większej pewności siebie - darmowy prezent - Ogród Przemian Małgorzata Trzaskowska

3 kroki do większej pewności siebie

Czy wiesz, jak wiele
potrafiłabyś zdziałać, gdybyś była

BARDZIEJ PEWNA SIEBIE?

U

Obserwujesz wokół siebie kobiety sukcesu, spełnione, odważne, śmiało sięgające po to czego chcą i myślisz: „Też chciałabym tak dobrze sobie radzić…”

Bardzo się starasz, ale Twoja pewność siebie wciąż się chwieje. Gdy wszystko się układa, czujesz się nieźle, ale jak tylko sprawy nie idą po Twojej myśli, pewność siebie znika, a wewnętrzny krytyk zaczyna się nad Tobą pastwić…

r

 

Masz już dosyć tej huśtawki? Chciałabyś zbudować pewność siebie, która będzie stabilna i trwała?

A co gdybym Ci powiedziała, że pewność siebie można wytrenować?
Że możesz przestać siebie osłabiać, pozbyć się wątpliwości i uwierzyć, że dasz radę?

Czy podejmiesz wyzwanie, jeśli Ci powiem, że potrzebujesz 3 kroków, aby nauczyć się większej śmiałości, swobody w działaniu i odważnego realizowania swoich planów i marzeń?

Te 3 kroki stanowią nowe podejście, które pomoże Ci zmienić nastawienie do siebie i sprawi, że pewność siebie zbudowana w ten sposób będzie trwała.

3 kroki do większej pewności siebie

Tak. 3 kroki, które całkowicie zmienią Twoje podejście do pewności siebie i spowodują, że przestaniesz działać na własną niekorzyść. Zapoznaj się z nimi i na stałe wprowadź do swojego życia, a już po kilku tygodniach zaczniesz odczuwać zmianę. Szkoda byłoby nie spróbować!

Te 3 kroki – opis wraz z ćwiczeniami i gotowymi do zastosowania wskazówkami – możesz otrzymać już teraz. Wystarczy, że uzupełnisz formularz, a od razu otrzymasz ode mnie bezpłatny e-book.

Pobieram e-book

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej

wypełnij poniższy formularz!


.

Dlaczego chcę Ci to dać w prezencie?
Ponieważ moją misją jest pokazanie kobietom, że są wartościowe. Że mogą i potrafią odważnie wyznaczać i osiągać własne cele.

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska. Jestem trenerką samoakceptacji i doceniania siebie, life coachem dla kobiet, autorką książek “Jesteś wartościowa!” i “Czuła dla siebie”. Uczę Kobiety budować zdrowe i stabilne poczucie własnej wartości. Wspieram je w odważnym realizowaniu własnych pragnień.

Jestem pewna, że masz w sobie, co potrzeba, a ja chcę Ci pomóc to odnaleźć!

Jestem pewna, że potrafisz dostrzec, jak wiele potrafisz zdziałać, gdy tylko uwierzysz w siebie!

Jestem pewna, że tym razem odnajdziesz w sobie odwagę bycia sobą i docenisz siebie!

Nie zastanawiaj się, zacznij już teraz!

Pobierz e-book i przejdź 3 kroki do większej pewności siebie.