Opinie

 

Dziękuję Małgosi za wsparcie i wydobycie celów na mojej drodze życia. Dzięki spotkaniu z Małgosią rozjaśniło mi się czego pragnę na drodze zawodowej. Dzięki spotkaniu z Małgosią mam wrażenie, że komunikuje jaśniej odważniej moje potrzeby. Czuję się bardziej spójna w wyrażaniu się. Dziękuję Małgosiu, że nakierowałaś mnie na moje cele na mojej drodze życia. Serdecznie życzę Wam gotowości i otwartości na tą wyjątkową dobrą kobietę.

 Helena, trenerka sportowa

 

“Po spotkaniach z Małgosią wszystko jest takie łatwe, że aż trudno uwierzyć. Nauczyłam się mówić o swoich potrzebach, a nie tylko zastanawiać się nad tym jak mogę coś zmienić. Dopiero jak na głos wypowiedziałam swoje obawy usłyszałam jak głupio one brzmią i że zupełnie nie mam powodu się bać. Moja pewność siebie wzrosła o 900%, mam poczucie, że mogę podbić świat, mam świadomość ile jestem warta. Wiem, że mogę z Nią skoczyć na najgłębszą wodę. Jej spokój bardzo mi się udziela i dzięki Niej walczę o rzeczy o które nigdy wcześniej nie umiałam. Wiem, że w gorszych momentach mogę się do Niej zgłosić i wyjdę ze spotkania silniejsza i pełna pozytywnej energii. Stosując Jej rady zawsze jestem wygrana, skuteczność 100%. Ogromnie polecam Małgosię.”

Ewa, kierownik biura

 

“Dzięki pracy z Panią Małgosią zrzuciłam ciężar, który nosiłam w sobie od dłuższego czasu. Czuję się teraz wolnym człowiekiem, mam cel, który chcę zrealizować! Zdobyłam większą pewność siebie w pracy oraz w życiu osobistym. Każda minuta spędzona z Panią Małgosią pokazała mi jakie mam wewnętrzne pokłady 😉 Chce z nich korzystać i cieszyć się życiem! Polecam każdej kobiecie, która chce zmian w swoim życiu.”

Alina, nauczycielka

 

“Współpraca z Małgorzatą Trzaskowską pozwoliła mi uporządkować wewnętrzną równowagę, odpowiedzieć samej sobie co dla mnie jest ważne i utwierdziło mnie, że warto realizować swoje marzenia. Po spotkaniach dowiadywałam się coraz więcej na swój temat, bo pytania postawione przez coacha pozwoliły mi wydobyć jeszcze więcej informacji na temat swój i swoich prawdziwych potrzeb. Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna, potrafi słuchać i ma w sobie ogromnie dużo ciepła. Bardzo polecam współpracę każdej z Was, która chce zmienić swoje życie zawodowe, jak również osobiste!”

Iwona, menedżer

“Małgosia jest osobą niezwykle życzliwą, ciepłą i empatyczną. Potrafi uważnie słuchać, zachęca do przyjrzenia się sobie i pomaga odkryć nieuświadamiane dotąd emocje i potrzeby. Dzięki niej odkryłam, że moja niechęć do działania i podejmowania decyzji wynikała z lęku przed tym, co powiedzą inni i jak mnie ocenią, jeżeli popełnię błąd. Małgosia pomogła mi odkryć moje ograniczające przekonania i przetransformować je w taki sposób, aby mnie wspierały, a nie ograniczały. Jestem teraz spokojniejsza, pewniejsza siebie i bardziej ufam sobie. Zdarza się, że lęki czasami wracają, ale już wiem jak sobie z nimi radzić.”

Aleksandra, właścicielka sklepu internetowego

 

“Dzięki pracy z Małgosią odkryłam, że mogę przestać się poświęcać i zasługiwać na uznanie i akceptację innych ludzi. Dotąd często nie zwracałam uwagi na swoje potrzeby, bo wydawało mi się, że najpierw powinnam zadbać o innych, a dopiero potem myśleć o sobie. Niestety skutek był taki, że byłam coraz bardziej zmęczona i smutna. Miałam pretensje do męża i dzieci, że nie doceniają tego co dla nich robię. Małgosia pomogła mi uświadomić sobie, że moje potrzeby też są ważne i w dodatku odkryłam, że kiedy zaczęłam je zaspokajać, nikt nie ma do mnie o to żalu, a nawet mam wrażenie, że domownicy bardziej mnie szanują. Coaching z Małgosią sprawił, że zaczęłam żyć bardziej świadomie, zwracam uwagę na swoje odczucia i uczę się o nich mówić.”

Bożena, specjalista ds. płac

 

“Na coaching do Małgosi trafiłam, gdy doszłam do wniosku, że nie potrafię ułożyć sobie relacji z moim zespołem i współpracownikami. Pomyślałam, wtedy że może skoro sama nie widzę, co robię nie tak, to może skorzystam z pomocy kogoś kompetentnego. I to była bardzo dobra decyzja! A najlepsze było to, że sama odkryłam rozwiązanie problemu Małgosia towarzyszyła mi i zadawała czasami zaskakujące pytania, ale nie dawała gotowych rad ani rozwiązań. Pomagała mi dostrzec, co mnie ogranicza i sprawiła, że krok po kroku zaczęłam sama wprowadzać zmiany do swojego życia. To super uczucie, zdać sobie sprawę, że ma się w sobie wiedzę i mądrość, trzeba tylko posłuchać siebie.”

Katarzyna, menedżer ds. promocji

 

“Każda sesja z Gosią to potężna dawka dobrej energii, troski i wsparcia, jakiego rzadko miałam okazję doświadczyć w życiu. Jej życzliwość i empatia sprawiły, że miałam odwagę szczerze mówić o sprawach, do których z trudem przyznawałam się nawet sama przed sobą… Wystarczyło kilka sesji, abym odzyskała energię do działania, stała się pewniejsza siebie i odważniejsza w kontaktach z klientami. Odkryłam co jest dla mnie ważne i na czym najbardziej mi zależy. Teraz szybciej podejmuję decyzje i jestem skuteczniejsza w pracy, co przekłada się na moje wyniki.”

Patrycja, pośrednik w obrocie nieruchomościami

 

Dlaczego miałabyś wybrać właśnie mnie? Kliknij i sprawdź, dlaczego jestem dobrym coachem.