CIESZĘ SIĘ, ŻE TU JESTEŚ!

Nazywam się Małgorzata Trzaskowska. Pomagam kobietom zbudować silne poczucie własnej wartości. Wspieram je w tym, by doceniły siebie i uwierzyły, że mają w sobie wszystko, by móc realizować własne cele i pragnienia.

Poniżej znajdziesz kilka darmowych materiałów do pobrania, które pomogą Ci wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz przyjrzeć się swojej relacji ze sobą. Brzmi ciekawie? Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.

9

Chcesz wiedzieć , jak zbudować prawdziwą pewność siebie? Przestać siebie osłabiać, pozbyć się wątpliwości i uwierzyć, że w każdej sytuacji dasz sobie radę? Polecam Ci mój e-book 3 kroki do większej pewności siebie, z którego dowiesz się, jak mieć więcej śmiałości, swobody i odwagi w działaniu.

9

W pracy poniosłaś porażkę i bardzo się tym przejmujesz? Twoje poczucie wartości ucierpiało, zaczynasz w siebie wątpić i boisz się, że następnym razem znowu się nie uda? Pobierz mój poradnik “Jak przeżyć porażkę, by nadal czuć się wartościową”, w którym pomogę Ci poradzić sobie z porażką i odważnie działać dalej!

9

Wiesz, że aby ludzie Cię szanowali i doceniali, najpierw powinnaś uznać i docenić siebie? Jeżeli nie jesteś pewna, jak to u Ciebie wygląda, pobierz checklistę “Sprawdź, czy potrafisz docenić siebie”. Zaznacz odpowiedzi, podlicz punkty i dowiedz się, na jakim jesteś etapie!

;

3 kroki do większej pewności siebie

EBOOK


.

;

Jak przeżyć porażkę. by nadal czuć się wartościową?

PORADNIK


.

;

Sprawdź, czy potrafisz docenić siebie.

CHECKLISTA


.

Masz ochotę na więcej?

→ Jeżeli chcesz już teraz zacząć skutecznie pracować nad własnym rozwojem, zapraszam Cię do mojego sklepu on-line, gdzie znajdziesz nagrania webinarów, kursy i podręczniki do samodzielnej pracy.
→ Możesz również pracować ze mną indywidualnie podczas sesji coachingowych 1:1. Odpowiedni dla siebie pakiet wybierzesz w sklepie.
→ A jeśli potrzebujesz obszernego poradnika z ćwiczeniami, polecam Ci moją książkę “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”.