Stoisz przed ważnym wyborem i potrzebujesz wsparcia? A może chcesz nauczyć się samoakceptacji?
Life coaching dla kobiet koncentruje się na rozwoju osobistym klienta oraz poprawie jego funkcjonowania w życiu codziennym.

Trudne zmiany w życiu

Niektóre etapy życia niosą ze sobą duże zmiany. Większość moich klientek wspomina o towarzyszącym im wówczas długotrwałym stresie, przeciążeniu, przytłoczeniu, braku zrozumienia ze strony otoczenia, etc… Jeżeli też możesz się pod tym podpisać, wiedz, że prowadzony w moim warszawskim gabinecie life coaching dla kobiet może być ogromnym wsparciem w przejściu do nowego życiowego etapu. Niezależnie czy to będzie przeprowadzka do innego miasta albo kraju, zmiana pracy, wejście w stały związek, urodzenie dziecka czy powrót z urlopu macierzyńskiego.

Czy nosisz w sobie grzeczną dziewczynkę?

Wiele z powyższych problemów bierze się z potrzeby zasługiwania na miłość i akceptację, a co za tym idzie – brania na siebie zbyt wielu obowiązków, zaniedbywania swoich potrzeb i stawiania siebie na ostatnim miejscu. Taka postawa wynika głównie ze sposobu, w jaki kobiety są wychowywane – ciągłej presji, aby być miłą grzeczną dziewczynką. Nie sprawiać kłopotu, nie wyrażać własnego zdania i nie okazywać “złych” emocji.

Bywa też tak, że w życiu kobiety nie dzieje się nic burzliwego. W life coachingu pracuję z klientkami, które twierdzą, że w zasadzie wszystko jest OK, praca niby w porządku, mąż też, dzieciaki sobie radzą, kredyty spłacone… Tylko jakoś to życie jałowe, dzień podobny do dnia… Brzmi znajomo?

Twój life Coach oferuje profesjonalne wsparcie

Jeżeli tęsknisz za spełnionym, pełnym energii życiem, za pełnym miłości dawaniem i braniem, realizowaniem swoich
talentów i pasji, zapraszam Cię do kontaktu. Będę towarzyszyć Ci w pogłębianiu samoświadomości i odkrywaniu drogi do radosnego, szczęśliwego życia.
Kliknij aby dowiedzieć się dlaczego to właśnie ja powinnam zostać Twoim coachem.

LIFE COACHING – REZULTATY:


– poprawa jakości życia
– poprawa jakości relacji
– wzmocnienie samooceny i poczucia własnej wartości
– pogłębienie świadomości siebie i swoich potrzeb
– większa spontaniczność i radość w życiu
– poprawa skuteczności realizacji celów i spełniania marzeń
– doświadczanie poczucia sprawczości i kreowania swojego życia
– poprawa zaufania do siebie i swoich możliwości

Zapraszam Cię na DARMOWĄ konsultację wstępną, podczas której przedyskutujemy Twoje potrzeby i ustalimy plan działania.

Skontaktuj się

 

Konsultacja wstępna odbywa się przez telefon lub internet. Sesje coachingowe odbywają się w moim gabinecie w warszawskim Śródmieściu lub online przez Skype.